Wpis z mikrobloga

#perfumy Ej ile trzyma ten Joop! Homme? Bo jest 12 godzina od aplikacji, a on dalej wali z ręki na odległość. Żadne tak na mnie nie trzymają inne :O
  • 17
  • Odpowiedz
@Tony94: Kupiłam dla niebieskiego je na urodziny, zapach średnio trafiony. On się pryska nimi orzed snem po kąpieli i utrzymuja się ładnie cały kolejny dzień xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reaamu: przed snem joopa? Nie ma litości facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak sie zarą psikne chociaż to zaraz rózowa pyszczy że za mocne. Zazdroszczę xD
  • Odpowiedz
@nastynas: Mój potrafi się wypsikać cały przed snem. Z reguły spie pod jego pachą, wiec jestem przyzwyczajona XDD
A jeszcze zapach osiada na dosyć gęstych głosach na klatce, które wchodzą mi do nosa ( _)
  • Odpowiedz
@RBMK: @Reaamu: I o tym śpiewał Marian Lichtmann! A tak na serio to jak naciągnąć, to mocarny zapach, ale oryginalny, idź zobacz do Rossmana tester i oceń czy chcesz :P
Tony94 - @RBMK: @Reaamu: I o tym śpiewał Marian Lichtmann! A tak na serio to jak naci...
  • Odpowiedz
@RBMK: Pachnie jak mydło z cynamonem i wanilią. Jak jesteś laikiem to jeszcze obczaj Cool Water. Moje ulubiene z tych normalnych drogeryjnych zapachów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tony94: u mnie Joop! Homme trzyma może 3-4 godziny przy czym na początku jest przemocarny, ale szybko słabnie - kupione dwa tygodnie temu w sklepie oficjalnym Allegro. Ale to może kwestia mojej skóry, bo są zapachy które niby średnie na mnie dosyć dobrze projektują i są trwałe.
  • Odpowiedz