Wpis z mikrobloga

@McRoyal: nie powiedziałem, że zgadzam się z tą listą na 100%. To nie ja ją robiłem tylko taki Zajef. Ogólnie on chyba trochę za bardzo lubi XL. Ona jest op, ale ma duży minus w postaci 80 energii więc jest uzależniona od bennetta. Ale też jest bardziej uniwersalna niż Morgana, bo spróbuj sobie Morgana zabić maguu xD. No i Childe nie potrzebuje riptide żeby robić dmg, w najwyższym compie to
  • Odpowiedz
@internet_user7: w sumie Xiao mógłby sam cała grę robić, ale moim zdaniem jeśli w tej tabeli są puste miejsca, to znaczy, że każdy pasuje do tego teamu i można nim zrobić 12-3. Do Xiao możesz dosłownie wrzucić 3 losowe postacie i zrobić 12-3 xD
Kazuha jest mocny, ale bez niego też istnieją reakcje. Może nie ma +40% elemental dmg i VV, ale teamy nadal działają.
No i moim zdaniem dobrze
  • Odpowiedz
@PineappleBurger: teoretycznie da się zrobić abyss D tierami, ale ciężko czasem zrobić 3444000 dmg w 2 minuty jeśli się nie gra w mecie. Ale oczywiście wszystko jest możliwe z odpowiednią ilością konstelacji / dobrych broni / critu na artefaktach
  • Odpowiedz
@Jaqbasd-: Z tym xiao to się zgadzam, no oprócz tego że jednak potrzebujesz nie-anemo w timku bo się od 12-1 odbijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre elemental timki wręcz nie chcą kazuhy żeby zdejmował element z moba ale jednak jest #!$%@? supportem i takiego internationala mocno boostuje z podwójnym swirlem i VV.

Mam i tarte i xq, tak jak lubię i korzystam z pierwszego to jednak
  • Odpowiedz
@Jaqbasd-: ta tier lista to jakaś porażka, no i przydatnośc teamu zależy od przeciwnika. Hu Tao i Xingqiu na B to śmiech na sali, Ganyu melt bez Xiangling za to z Benetem xD, Ayaka perma freeze z Ventim zamiast Kazuhy, kto to wogóle układał?
  • Odpowiedz
@Pie_Man: ludzie którzy spędzili dziesiątki godzin na testach i w Excelu :)
https://twitch.tv/zajef77

Venti jest globalnie z Ganyu grany w 90% jako Morgana comp, czyli pod freeze. Ganyu pod melt może mieć XL, ale nie musi. Masz tam wolne 4 miejsce na nią. Zamiast XL Kazuha tam nakłada pyro ultem.

przydatnośc teamu zależy od przeciwnika.

Masz opis z lewej strony co do uniwersalności. Im wyżej na liście tym zazwyczaj lepiej
  • Odpowiedz
@internet_user7: w sumie to widziałem comp z XQ z lion roarem co robił 10k/sword, ale on był dedykowany pod XQ i wymagał Ei i C6 żeby mieć energię. Ja tam raczej wolę go jako hydro burst support.
  • Odpowiedz
@Jaqbasd-: No a myślisz jak gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szogun C4 reszta nacjonalistycznego timku C6 (oprócz benetta ofc) i sprzedajesz biednym mobkom niewyobrażalny #!$%@?. Trochę biegałem z esof+roar na zegarku atk, dało się ale jednak 105% ER na xq trochę boli xD

Tak to przeważnie latam roar+eosf z er zegarkiem ale nadal wsadzam mu sacrificiala jak gram normalne vapo teamy bez przenośnej elektrowni.
  • Odpowiedz
Ganyu pod melt może mieć XL, ale nie musi


@Jaqbasd-: jak to jest tier lista teamów to chyba Xiangling musi być która o wiele lepiej się sprawdza od Beneta
brak Klee, Raiden Shogun, mono pyro teamu, puste miejsca w teamach że można wstawić kogo się chce, wstaw w team Ayaki jakiegoś pyro to sam zobaczysz jaki pożytek z takiej drużyny. Zajeff to matematyk co liczy dmg broni a obliczenia w
  • Odpowiedz
@Pie_Man: teraz się przypierdzielasz dla samej sztuki przypierdzielania xD Raidena nie ma, bo lista nie jest świeża.
Jak wrzucisz kogoś kto psuje teamcomp to masz zepsuty teamcomp XDDD wow odkrywcze.
Matematyk liczy dmg broni i collateral damage teamów. To prawda, że XL nie będzie vapowac każdej osoby w zasięgu ulta, ale przynajmniej dostanie 20k za bycie w samym zasięgu. Sumowanie tego to trochę mijanie się z prawdą, ale AOE jest
  • Odpowiedz