Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu Przemo z PhpBB by Przemo.
To było tak. 10 lat temu zauważyłem krew na papierze toaletowym. Wpisałem to w wyszukiwarkę i wyskoczyło mi forum medyczne na silniku PhpBB by Przemo. Założyłem konto i po zapoznaniu się z innymi tematami założyłem swój temat we właściwym dziale. Społeczność mnie miło przywitała i wymieniliśmy się informacjami o naszych odbytach i problemach. Ostatecznie użytkownicy forum wysłała mnie do lekarza. Poszedłem, okazało, że źle się podcierałem i zdarłem skórę z odbytu. Nauczyłem się podcierać i napisałem w komentarzu co było przyczyną mojego problemu. Temat został zamknięty przez administratora jako rozwiązany. Podejrzewam, że przez kolejnych kilka lat ten post służył młodzieży, która źle podcierała dupę.
Dlatego tęsknię za PHP BB by Przemo, a nie za grupami na FB.
#facebook
evilonep - Na zdjęciu Przemo z PhpBB by Przemo.
To było tak. 10 lat temu zauważyłem ...

źródło: comment_1633382519oCbQUEYrAImxfJCBgeIAp7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@evilonep: Dużo for by może i działało jakby nie upierdliwa konieczność rejestracji za każdym razem jak chcesz coś napisać na nowoznalezionym forum.
  • Odpowiedz
@evilonep: Ale tak na serio to fora internetowe mają najlepsze społeczności, niestety Internet się kurczy i dąży do centralizacji i kompletnej dominacji Silicon Valley. Nie powinniśmy na to pozwolić, musimy tworzyć nasze własne społeczności, nawet na PhpBB.
  • Odpowiedz
Dużo for by może i działało jakby nie upierdliwa konieczność rejestracji za każdym razem jak chcesz coś napisać na nowoznalezionym forum


@krdk: gdyby nie boty spamujące wszystkim co się da pewnie by nie było obowiązku rejestracji :P
  • Odpowiedz
  • 3
@evilonep teraz na FB za samo użycie słowa "odbyt" albo "dupa'" w połączeniu ze słowem "krew" dostajesz bana albo twój wpis ma shadow i nikt poza Tobą go nie zobaczy
  • Odpowiedz
za grupami na FB


@evilonep: najbardziej mnie rozjebuje na grupach jak zadasz pytanie, a cymbały odpowiadają, żebyś użył opcji "szukaj", która działa na tym facebooku tak sprawnie jak moderacja na wypoku xD
  • Odpowiedz