Wpis z mikrobloga

@Rabusek: przecież było mówione że oni tylko chcą zablokować duperów hakerów, sama mechanika gry niezmieniona, a takie bugi to nie są wcale bugi, to jest mechanika gry którą po prostu gracze wykorzystują, nie do końca tak jak to mieli w planach developerzy 20 lat temu, poza tym to nie jest drop 2x, to jest questowy drop, który jest trochę lepszy, dla nowych postaci, żeby miały się w co ubrać
@Miecz12: no jednak drop chance 1:2200 a 1:1400 to dość spora różnica

@Yahoo_: zaraz sobie robie jednego grusha i powiem jak wrażenia xD Wydaje mi sie że przy moim routine (andariel -> mefisto -> diablo -> baal i pomiedzy jakies bossy) to moze sie opłacać
@Rabusek: ta, i 7 kompów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

teraz po taniości to się po prostu wchodzi na gry a1 rush itp i masz x8 i niezrobione questy, więc sobie robisz wszystko i wychodzisz i od nowa, a potem nubki co legitnie questy wykonują, są zaskoczone że tutaj wszystko już zrobione xD
teraz po taniości to się po prostu wchodzi na gry a1 rush itp i masz x8 i niezrobione questy, więc sobie robisz wszystko i wychodzisz i od nowa, a potem nubki co legitnie questy wykonują, są zaskoczone że tutaj wszystko już zrobione xD


@Miecz12: o #!$%@? dobre xD dzieki za pomysł
@Rabusek: ten film to fake. quest drop bug tak nie działa. musisz mieć postać, która ma aktywnego questa np. na mefa i tworzysz grę postacią co już tego Q zaliczyła, wchodzisz postacią z niewykonanym questem, zabijasz mefa mając aktywny quest, ale go nie zalicza więc możesz powtarzać. jest to znacznie mniej wygodne i się nie opłaca. kilka osób to potwierdziło w komentarzach pod filmem
ten film to fake. quest drop bug tak nie działa.


@ownadi: odpaliłem postać która weszła dopiero co na hell, zrobiłem hrabine i dostałem drop ze skrzyni. No nie wiem, jak dla mnie działa