Wpis z mikrobloga

Miłosz ty klucho xD Ja już nie mogę słuchać jak on jest biedny i jak mu ciężko w tym programie.. Aaaa... Dostaję raka mózgu od samego słuchania tego jojczącego maminsynka. Dziewczyny są paskudne, ta cała grupa wzajemnej adoracji to zachowują się, jak zwyczajne szumowiny, ale to na takiego Miłosza najgorzej trafić w życiu. Nawet jeśli gdzieś tam w głębi ma dobre serce, chciał dobrze i w ogóle biedna klucha sytuacja społeczna ją przerosła, to i tak podtrzymuje swoje zdanie, że nigdy nikomu nie życzę trafić na kogoś takiego, a już wchodzić z nim w jakiekolwiek relacje to jak strzelić sobie w kolano. Z całego serca chciałam mu kibicować, żeby ogarnął głowę, ale zwyczajnie zawodzi na każdym, każdym korku, a do przyznania się na tej Pandorze do wszystkiego, to go chyba skłoniło jedynie to, że został podstawiony pod ścianą przez jedną i drugą frakcję.
To jest niesamowite, że ci faceci w HP są tak absolutnie beznadziejni, że ten Mateusz, który w zasadzie nie zrobił nic specjalnego... W sensie, jak na to popatrzeć trzeźwym okiem, to na prawdę nic szczególnie heroicznego nie uczynił, po prostu nie zachowuje się jak skończony #!$%@?, ma zwyczajny vibe normalnego człowieka... No to ten Matusz wypada na tym tle tak zajebiście dobrze, że nawet powoli zaczynam czuć się typem zauroczona i głęboko kibicuję, żeby typeczek wygrał ten cały program, zgarnął te tysiące i pojechał na jakieś Karaiby czy whatever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 4
Aaa... A Teraz słucham tej rozmowy przy śniadaniu. No taki biedny Miłoszek musiał się zmierzyć z #!$%@? konsekwencjami swoich czynów i to nie było dla niego łatwe. A ten Przemek to gada, jak potłuczony. W dupie był, gówno widział, widzi że Miłosz to jest niestabilny emocjonalnie i konfabulant pierwszej wody, ale tak to wina Wiktorii wszystko, nie mas sobie nic do zarzucenie. A Wiktoria to taka #!$%@? podła, że gada o sobie
@opioidowa: jak tak człowiek.pooglada te wideo relacje, to widać, że ten niedojrzały szczyl, najbardziej nakręcił hejt w hotelu przeciwko Wiki.
Szczuł wszystkich przeciwko niej i wyczekiwał zrozumienia albo poparcia od pozostałych. Z drugiej strony, ciągle z tą swoją sterczące fujarą kiedy tylko Wiki go dotknęła albo przytuliła chciał by to wszystko okazało się tylko snem.

W gruncie rzeczy, on oczekiwał by go ekipa nakierowała, a że ekipa jest jaka, każdy widzi
@Rosalinea: W sumie to racja, ale zastanawiam się jeszcze nad jedną możliwością. Trochę też wynika z niedojrzałości Miłosza. Podejrzewam, że najpierw faktycznie poczuł się urażony tym co zrobiła Wiktoria z Łukaszem, bo ma tak gównianą niską samoocenę, że każdy kontakt dziewczyny, która mu się podoba z innym facetem, to hur dur na pewno chce go wymienić. Dramatyczne poczucie zagrożenia wynikające wydaje mi się z kompleksów. Każdy człowiek o jakiejś normalnej samoocenie