Wpis z mikrobloga

Myśląc o szybkim kombi zaraz człowiek szuka #audi #rs lub jakiegoś Golfa R, Cuprę. Głównie w kierunku VAGa lub Niemców, bo czasem jeszcze #mercedes z czymś wyskoczy.

A tu proszę - #peugeot ze swoim #pse chce zawładnąć trochę tortu. I powiem szczerze, że mając na pokładzie 360 KM i 4x4 jest nieźle. Wygląda też fajnie i ponadczasowo. Jeździ tylko jakoś tak spokojnie, ale szybko!

Test znajdziecie tutaj

#motoryzacja #samochody #auta #motopodprad #peugeot508
stopaotestuje - Myśląc o szybkim kombi zaraz człowiek szuka #Audi #RS lub jakiegoś Go...

źródło: comment_1633353727d6GnJiJ4TWZIgTlzPzlosT.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stopaotestuje: Raczej opis samochodu niż test, ale szkoda się czepiać o to.

Foty w artykułach dobre no i to u mnie pod domem w zasadzie. Masz teraz coś ciekawego na testach?

Sam się rozglądam za szybkim/skutecznym kombi i to prawda, że siłą rzeczy u niemców o to chyba najłatwiej.
Leon i Golf
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: strasznie mi się spodobał na początku i jak tylko dowiedziałem się o wersji PSE, to byłem mocno zainteresowany - ale 1.6 i FWD w czymś co aspiruje wysoko wzbudza co najwyżej uśmieszek politowania. Może i bym rozważył, ale nie w tej cenie.
Dokładając trochę dostanę Audi S4 w avancie, a za mniej stingera z 3,3 i nieudawanym AWD.
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: W tej cenie masz BMW M340i. 375 KM i silnik 3.0. Do tego jakość wykonania oraz wyposażenie jest co najmniej dwie klasy wyżej od 508. Dla mnie to auto to pomyłka.

To już mój Golf nawet ma lepsze wyposażenie i jest lepiej wykonany od tego.
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: @rkadjar: Jakość wykonania 508 podobnie jak Golfa, gorzej niż BMW 3. Ale to nie jest akurat największym problemem. A jest nim cały infotainment i wyposażenie w 508. To jest masakra i jest jeszcze gorzej niż w takiej Giulii, gdzie też jest z tym problem.
  • Odpowiedz