Wpis z mikrobloga

@Chodtok: Może kwestia tego, że twój mózg zwraca uwagę na przystojnieszych, a na przeciętniaków i kiepsko wyglądających nie. Ja mam #!$%@? kompleks wzrostu mając 185. I to taki uczciwy 185, a nie przekłamany o 3 cm jak większość, a i tak mam wrażenie, że masa facetów jest ode mnie większa. Jak pracuje w sklepie to co chwile dostaje ataku kompleksów bo przewijają się setki ludzi i zwracalem uwagę świadomie i pod
  • Odpowiedz
@Chodtok: nie zrozum źle, ale widziałem już tu na tagu (przegrywowym) Mireczków stawiających się dużo poniżej przeciętnej, gdzie po wstawieniu zdjęcia okazywało się iż są obiektywnie co najmniej dobrze przeciętni, niektórzy nawet powyżej.
Czasami kuleje samoocena.

Ja na ulicach widuję różnych ludzi, od naprawdę paskudnych, do pięknych. Przeważa oczywiście przeciętność, jakkolwiek ją rozumieć.
  • Odpowiedz
Ale tutaj to nie jest kwestia samooceny ja po prostu wyglądam okropnie
Totalnie jajowaty łeb
Morda tak niesymetryczna że widać to gołym okiem a właściwie to aż rzuca się to w oczy
Mocno cofnięta niedorozwinięta mikrożuchwa i ogólnie mocno mouthbreatherski ptasi profil twarzy
Brak kości policzkowych i ogólnie #!$%@? przymulone oczy jakbym nie spał od 10 lat
Ogromne zakola jeszcze przed trzydziestką
Rudoszary gównokoper jak u gimnazjalisty (z tym że rudoszary)

@
  • Odpowiedz
a wy myslicie ze jak idziecie po ulicy to kogokolwiek to obchodzi jaka wy macie morde? sami sobie tą brzydotę ubzduraliscie ;)
  • Odpowiedz
miałem ze dwa zdjęcia które mi się miarę podobały bo przynajmniej miałem w miarę normalną minę i nie wyglądałem jak upośledzony
i były to jedne moje zdjęcia spośród setek na których wydawało mi się że nie jest tak źle i na które patrzyłem bez obrzydzenia i załamywania się
photofeeler brutalnie zweryfikował co sądzą o nich inni xd

@ktoma1: @lazik_lesny:
Chodtok - miałem ze dwa zdjęcia które mi się miarę podobały bo przynajmniej miałem w ...

źródło: comment_16333542817B3U65sDkhQ6Jj3zsc20Uk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
miałem ze dwa zdjęcia które mi się miarę podobały bo przynajmniej miałem w miarę normalną minę i nie wyglądałem jak upośledzony

i były to jedne moje zdjęcia spośród setek na których wydawało mi się że nie jest tak źle i na które patrzyłem bez obrzydzenia i załamywania się


weź pod uwagę ten fragment

no i prawie połowa głosując uznała że jestem kompletnie nieatrakcyjny
nawet nie trochę tylko po prostu null zero najniżej
Chodtok - > miałem ze dwa zdjęcia które mi się miarę podobały bo przynajmniej miałem ...

źródło: comment_16333548605UtsTrcTj3MCiviTQDyywd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chodtok: rozumiem, z opisu faktycznie brzmi, że nie chodzi o samoocenę.

Co do zakoli, przyznam szczerze, że nigdy o tym nie myślałem i nie zwracałem uwagi, dopóki nie trafiłem na ten tag, serio. To jest coś tak powszechnego u facetów, zwłaszcza mających już młodość za sobą, że nawet bym nie pomyślał iż to może na cokolwiek wpływać.
No ale też rozumiem, że kobiety na to mogą patrzeć. Ale czy patrzą, a
  • Odpowiedz
no na wsi trochę inaczej to wygląda heh
ale ja żyję w stolicy tego kraju

no i przy jajowatym łbie z mocno jajowatym czołem zakola to jest tragedia prawdziwa i nawet z zapuszczonymi mocno niechlujnymi włosami (ale chociaż częściowo je zakrywającymi) wyglądam duuuuuuuuuuuuuuuużo mniej tragicznie niż bez włosów albo z króciutkimi eksponującymi

@lazik_lesny:
  • Odpowiedz
@Chodtok: "zastanawiasz sie czemu tyle zajebistych drogich aut jeździ po polskich drogach i caly czas je widzisz jak polska to skrajnie biedacki kraj, a to twój mózg ignoruje #!$%@? rzęchy za 2000zł które stanowią 97% i tylko zapamietujesz perełki"
  • Odpowiedz