Wpis z mikrobloga

oglądam Moc Futbolu, jak zaczęli gadać o Legii to eh... Stanowski oczywiście hejtuje Mioduskiego, że Legia to nienormalny klub bo zwalnia trenerów (przecież Michniewicz ciągle pracuje...), Smokowski mówi, że Legia ma krótką kadrę, co jest jakimś absurdem xD Jak ja nie lubię tego kółka wzajemnej adoracji, jeszcze poczekam chwile jak będą coś mówić o Paulo Sousie, i chyba znowu sobie zrobię kilka tygodni przerwy od Kanału Sportowego.
#kanalsportowy #legia
  • 7
  • Odpowiedz
@Dawidk01: Oczywiscie bylo o Sousie:) Bolesnie przewidywalne staly sie te programy. Niestety im dalej od Onetu tym gorzej. Tesknie za czasami, kiedy byl tam staly sklad, Pol, Borek, Smokowski i Szpakowski. Moze wtedy Szpaku duzo nie mowil, ale wydaje mi sie, ze sama jego obecnosc powodowala, ze rozmowa byla na wyzszym poziomie. Moc Futbolu to juz jest praktycznie program Weszlo, wiec duzo skrotow myslowych, plotek i hejtu, to co Stan
  • Odpowiedz
@miki4ever: Szpakowski zapewniał wyższy poziom? Ja raczej pamiętam jak wnosił okrągłe zdania o tym, że napastnik żyje z podań, wielokrotnie powielane anegdoty z kadry z lat 70 oraz nieustanne przerywanie i kończenie zdań innym dyskutantom.
  • Odpowiedz
@Dawidk01: Jak uważam, że Michniewiczowi należy się krytyka za wyniki, tak uwazam, ze Sousie za lekcewazenie ekstraklasy tez, tym bardziej, ze najwieksze sukcesy jako trener osiągał w przeciętnych ligach jsk wegierska, izraelska czy szwajcarska
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: Ale kogo tak naprawdę ma lepszego w Ekstraklasie od tych spoza? Przecież w ekstraklasie jak tylko ktoś przekroczy próg przyzwoitości to natychmiast wyjeżdża za granicę i wszyscy ci co są w ekstraklasie, to tylko dlatego, że jeszcze nie grają na poziomie ławki rezerwowej Uniona Berlin, czy ławki rezerwowych Brighton.
  • Odpowiedz