Wpis z mikrobloga

Co prawda formuła kanału trochę mi spowszedniała to jednak szkoda duetu. Bez Koksa ciężko to będzie pociągnąć i będzie to wygaszanie kanału. A Koks trochę nieelegancko się zachował. Rozumiem, że nowa robota, ale mógłby chociaż znaleźć czas na jakieś wideo wyjaśniające. A tak to Wąs musi się tłumaczyć za kogoś.
#wasikoks
  • 7
  • Odpowiedz
@Jovynsorek Zgadzam się. Nieelegancko z jego strony. Miał czas w weekend żeby nakręcić krótki filmik. Ale tacy oni są, często robią na #!$%@?, zmieniają dni poszczególnych formatów i tym samym zmniejszają sobie wyświetlenia. Przecież przesunęli FM z piątku na czwartek. Koks też zmieniał gry w swoich odcinkach. Raz było jeżdżenie tirem, raz łowienie ryb. No i format 0,7 zgłoś się który miał na takim kanale bardzo duży potencjał. Rozumiem że chcieli mieć
  • Odpowiedz
@Jovynsorek: @masonios72: uja nie zakazy, nie chcialo mu sie tlumaczyc i powiedzial ze zakaz. Co to za pracodawca ktory nie pozwala ci sie pozegnac w bylej juz firmie, podokanczac sprawy? Zbawilo by ich jak by dostal umowe od 4 a nie 1?
Kitowac to ja a nie mnie.
  • Odpowiedz
@borsiu: Ale oni będą jeszcze nagrywać. Wąs mówił że jeszcze mają projekty z września do zamknięcia więc pewnie wtedy się pożegna, nie ma co wieszać psów na człowieku :)
  • Odpowiedz
@ZBoWiD: Czytam Twój wpis i nie wierzę. Pisałem o tym na ichnim kanale jeszcze zanim to było modne :) Dzisiaj już wiem dlaczego Stano ich pogonił. Przecież to są zwyczajni lanserzy, którzy zwykłą robotą się brzydzą. Jak mieli ciekawe formaty to je czym prędzej zaorali bo się sponsor pojawił. Jak Wąs zaczął robić wyświetlenia podczas piątkowej kariery Wąsa w stanie średnio trzeźwym to się z tego szybko wycofał bo go żona
  • Odpowiedz