Wpis z mikrobloga

Nadrobiłam troche tag i większość głosów jest o tym zeby ci stypiarze sportowi spindalali. Przysięgam, że sama zasnęlam na tej ostatniej walce i obudzilam sie po paru godzinach z soczewkami przyssanymi do gałek ocznych. To była większa stypa niż arab i kizo, bo tam to sama nie mogłam oczom uwierzyć co ja pacze, a tutaj mial byc taki ropzierdol, koniec w trzeciej minucie, a walka bardzo dlugo miala takie samo tempo. No i moje pytanie, a wlasciwie zawolanie do Bombelka Bożego jest takie: czy te glosy wykopowe w ogole cos dadza? BOMBELKU PRZEBUDŹ SIE. GRAS Z? Przeciez o tym, ze ludzie nie chca sportowych walk mowi sie juz od dawna, dotarlo to do samego rozpary, ktory nazywa siebie oddymiaczem. Ale nie przynosi to niestety zadnego efektu. Widzieliscie jaki on siedzial podjarany obok tej jedrzejczyk? Spelniają się właśnie najśmielsze sny rozpary i koszmar wykopków! Jak widze karte walk na 12 to mysle, ze nie ma odwrotu. Jakies bestie, ryby i to raczycho zusje no ja nie wyczymie. Jest coraz gorzej. Bombel ty jako jedyny tam ogarniasz ale chyba za malo dzialasz. Nie ma sensu chyba pisac, bo wiadomo czego pragną wykopki (cepow). Kto zapewnia najlepsze cepy? Jak na moje zabielski, po tej gali mysle tez ze mily pan ma potencjal zero treningow dziennie i dwa posilki i to jest super. Wywalic juz tych malczynskich ja na nich patrzec nie moge, przeciez po ich twarzach przed walkami juz widac ze przegrali. Dawac ta walke kizo arab w strojach sumo, przeciez kazdy by to chcial teraz zobaczyc. Zadnych popkow, gamrotow, borysow. Wiecej wojownikow z krotkim zaplonem jak ferari czy jaca. Element szalenstwa jak kasjo czy ozdupka tez sie przyda. Boxdel do roboty, przemow rozparze do tej lysej paly ze jak tak dalej pojdzie to ludzie przestana to ogladac

#famemma #boxdel #bombel #dubiel #wardega #rozpara
  • 7
@bialaowca: masz racje, zapomnialam dodac zdania o tym, ze mam swiadomosc, ze wykopki nie są jedyną widownią i pisze to jako osoba z tej bańki (ale na pewno jedną z bardziej wplywowych sądząc po tym jak wiekszosc tam podlapuje szybko teksty i pomysly z wykopu)