Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Niepopularna opinia tutaj, ale najlepszy Bond z udziałem Craiga.
Najbardziej podobały mi się wstawki grozy jak gość w masce na początku filmu, czy sceny w norwerskim lesie.
W filmie można było wyłapać kilka aktualnych tematów do obecnych czasów, a same zakończenie sugeruje, że coś bezpowrotnie się kończy i idzie delikatnie mówiąc - inne? Oby przecieki, że sami-wiecie-kto chcą zbezcześcić legendarną serie okazały się tylko plotkami i oby główny temat filmu pozostał na zawsze fikcją bo idziemy w tym kierunku. Finał okazał się za mocny dla mnie, jakiś facet obok mnie nawet beczał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba też najlepszy Bond pod względem zdjęć, tutaj arcydzieło jeśli chodzi o ruchy kamer i sekwencje.
Film niemal idealny i nie słucham Was wcale, bujajcie się.

#jamesbond #bond #film #kino
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablonzo:

fajnie, że zakończyli obecny wątek.


Dokładnie. W dodatku jakby nie patrzeć to Daniel Craig już tutaj wyglądał staro. Nie wiem czy zauważyłeś, ale w poprzednich częściach często pokazywali jego ciało. Teraz starali się ukryć ruchami kamer, grą świateł. Twarz mu flaczeje, łapa spadła, zamiast klaty pojawią się dojce heh. Przy młodych dupach wyglądał jak sugar daddy. Nie widzialnym go w formie za dwa lata, niestety.
@JohnWesleyHardin: Zauważyłem to, widać było nawet po twarzy, że wiek robi swoje. Minęło 15 lat odkąd zaczął grać te rolę, to sporo czasu.
@MotherofSpiders: humor był dobry, ale czasami dla tych co go zauważyli. jak np. w samolocie wojskowym w jednej szufladzie Q miał zestaw do parzenia herbaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ujęcie trwało sekundę, ale pokazuje fajne przywiązanie do detali. ( ͡° ͜ʖ