Wpis z mikrobloga

#famemma hejtowanie xayoo industries za loze szyderców, do tego jeszcze filmik gimpera… na xi hype skończył się szybciej niż się tego spodziewałam, w końcu wyszlo jaki xayoo jest naprawdę i chce tylko siana… strasznie słabe zachowanie… już po cage’u mi podpadł, mówiąc to, ze najbardziej lubi ta osobę z xi, która mu generuje najwiecej zysków… i może to powiedział na bekę, ale szczerze po tym filmie gimpera wydaje mi się, ze jednak trochę prawdy w tym jest. Trochę się za bardzo poczuli i sodowa im uderzyła do głowy, a japczanowi to już w ogóle. Ale może się ogarną, sama nie wiem jakbym zareagowała na tak szybki wzrost popularności. No hate, ale ogólnie to wyglada dość słabo..
  • 7
@nammah: Kurde, ale w sumie podał dość spoko argumenty. Wiadomo wyciąganie prywatnych rozmów jest #!$%@?, ale no nie wiem kurde, być może się mylę, w każdym razie trzeba poczekać na odpowiedz xayoo bo może prawda jest calkowicie inna
@alojzy_ulamek: zajebisty argument. Chlop niszczy swoim projektem beloud malych/srednich streamerow, ktorzy beda mieli coraz ciezej o wspolprace, bo dzieki swoim kontaktom z twitchem wyskakuje na glownej i dostaje + 2k widzow, ktorzy nawet tego nie ogladaja, a naprawde oglada to ze 100 osob wystarczy wbic jak kiedys bedzie ten pseudo "turniej esportowy" od niego i wpisac /chatters ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez taki syf i wyciskanie hajsu