Wpis z mikrobloga

@Smaczliwka: sage spoko, ale wydaje mi sie, ze w pewnym momencie jak sie wkrecisz to zabraknie lepszego mlynka (o ile jesteś taką osobą). polecam gaggię classic/rancillio silva + mignon, sam mam taki zestaw (z gc). Są tutaj spore możliwości modowania ekspresu, a w sage wiele nie podziałasz.
@kurazjajami: To ma być prezent dla chłopaka, chociaż oczywiście będziemy korzystać razem. On wciąga się maksymalnie we wszystko, więc w takim razie bardziej będę myślała o 1 zestawie, dzięki za opinię :D
@Smaczliwka: no to u mnie bylo to samo z tym, ze myslalem o lelit anna, koniec koncow wzialem gc + mignon silenzio.

Jak coś to warto od razu kupić ślepe sitko i odkamieniacz :D Mody to już pewnie sami ogarniecie.

Pozdro!
@Smaczliwka: napisz za jakiś czas jak wrażenia, czy coś was wkurza w codziennym użytkowaniu (typu czas nagrzewania, jakość wykonania, etc.) Bo ostatnio myślę nad ekspresem kolbowym i się zastanawiam między gaggia, rancilio i właśnie tym ECM
@Lempek: Kupiłeś już coś? Mogę polecić ten zestaw. Czas nagrzewania ok 15 min, jakość wykonania super! Zestaw według mnie warty swojej ceny, jak na razie szczerze nic nie powoduje, żebyśmy się denerwowali na niego z jakiegoś powodu. Cappuccino wychodzi genialne ()