Wpis z mikrobloga

@Wkopanywykopany: widzisz, bo ten tag w większości to ludzie myślący, ze wygląd to wszystko. Nie daj boze jeszcze jak komuś udaje sie wyjsc z przegrywu i opisuje swoje poczynania tutaj. Wyglądasz na spoko ziomka tylko troche przygnębionego.
  • Odpowiedz
@Tigermass: bo trochę jestem. Od 1.10 miałem zacząć nową pracę, pokój i praca pewne i dogadane.
Przez zwykły pech rozmowa i rozpoczęcie pracy przesunęły się w czasie o dosłownie kilka dni, pracodawca miał poczekać, a w piątek się dowiaduję, że już kogoś wziął na wolne miejsce. Chciałem się stąd uwolnić, a musi to zaczekać niestety. Mam od kilku dni wreszcie pomysł na siebie, ale najpierw minimum pół roku nauki, jeśli nie
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: bo próbuje cos zrobic, jest miły i nie wyglada tragicznie. Jakby mial wieksze zakola, pluł na ludzi i obwiniał caly swiat za swoje niepowodzenie to bylby ich czlowiekiem. Taki obraz toksycznych przegrywow ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tigermass: oj tam. Tak jak daleko mi do mistycznego spamu na tagu gehenna, to jedno im trzeba przyznać - ich nastawienie jest tym, czego brakuje na tagu przegryw, z resztą na gehennie ktoś ostro, ale dobitnie ich podsumował - zawistne sku......y, z którymi nikt nie chce mieć nic do czynienia nie przez wygląd, ale stosunek do innych. Nie wszyscy oczywiście, ale spora ich ilość. Przez ostatnie dwa lata coś tam osiągnąłem,
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: no to ja mam podobnie, bo 5 lat temu siedzialem w bagnie(mialem w sobie 95% rzeczy co najgorsze przegrywy tutaj) i wyszedlem jako tako na prostą. Jak dziele sie swoim doświadczeniem albo radą to jestem zwyzywany od normika i, ze gowno wiem(chociaz przechodzilem wiele cierpien w zyciu). Dlatego nawet juz nie staram sie dyskutować jak ktos mi mowi, ze moje +180cm(bo to jedyna rzecz, ktora odroznia mnie od 100% przegrywa)
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: bo wygląda bardzo męsko, groźnie, całkiem dobrze?

@Wkopanywykopany:

xD o ile nie chorujesz na spektrum autyzmu, to wbijanie sobie do głowy przegrywowych bredni właśnie zebrało żniwo. Młoda nie dość, że nawiązała kontakt fizyczny, to jeszcze spojrzała 2,-3 razy czekając na Twoją inicjatywę. Uwaga uwaga, z ostatniej chwili: Twojego braku reakcji nie musiała nawet łączyć z przegrywem, prędzej pomyślała, że po prostu nie jesteś zainteresowany, to sobie poszła.

Poza tym,
  • Odpowiedz
@integrator1234: no tu się zgodzę, to o spectrum autyzmu mogłem sobie darować, miałem tu tylko na myśli zespół aspergera, który objawia się m.in. niemożliwością lub znaczną trudnością w odczytywaniu czyichś niewerbalnych komunikatów, a autor wpisu opowiadał, że dziewczyna się o niego opierająca i patrząca na niego kilkukrotnie z całą pewnością była obojętna czy niechętna. Dlatego napisałem, że o ile nie ma spektrum autyzmu, to przez przegrywowe teorie źle odebrał zachowanie dziewczyn.
  • Odpowiedz