Wpis z mikrobloga

@Pumbiusz: nie ma sensu się przesiadać. Jak miałbyś kupować pierwszy raz to można wybrac canal+ bo cena o wiele atrakcyjniejsza. Do samego iptv tutaj oba boxy sie sprawdzą.

Ludzie coś narzekaja na miboxa wifi ze niby z 2.4Ghz jest problem. ja tego nie uswiadczyłem, czasami jak widze mi się łaczy z 2.4 zamiast 5 i nadal wszystko hula. może to tez zasługa softu ( nie robiłem upgrade do najnowszego)
  • 0
@johnmorra Dzięki za info, u mnie na miboxie nie mam problemów na 5ghz mimo aktualizacji więc to chyba nie w każdym egzemplarzu te problemy występują ale fakt na android 8 działał lepiej mibox
C+ jest lepiej dopracowany jeśli chodzi o soft płynniej też działa. W mibox były problemy po aktualizacji na początku roku. Nigdy nie działało mi tam dobrze włączanie i wyłączanie tv razem z tvbox. Miałem też ostatnio problemy z odtwarzaniem filmów z mojego NAS. Nic z tych rzeczy nie dzieje się na C+.
@Pumbiusz: Mam jedno i drugie. Daj spokój, nie warto. Poza tym ten launcher C+ jest #!$%@? w porównaniu do zwykłego ATV, a max co się da zrobić to zainstalować nakładkę, która tylko trochę go odzjebowuje :p
  • 0
@niceman Box kupiony. Faktycznie działa szybciej niż mibox duży plus że jest lan więc wszystko działa jakoś bardziej stabilnie. Po zmianie na wolf Launcher niby jest lepiej niż na tym tragicznym Launcher od canal+ z drugiej strony może to kwestia przyzwyczajenia do ATV od google :D może za jakiś czas będzie możliwość instalacji ATV Launcher i wtedy byloby miodzio