Wpis z mikrobloga

Witam,
Dużo gram w squasha, jeżdżę na rowerze i do tego dochodzi trening siłowy. Waporyzacja zywklego suszu z 4ease i olejek 10% z hempfront generalnie pomaga na bóle mięśni, relaks i pomaga zasnąć po turnieju, ale zastanawiam się czy nie lepiej zainwestować w jakiś droższy susz. Zaznaczam że zapach i walory smakowe nie mają większego znaczenia.
Czy jest wyczuwalna różnica między 4ease a czymś droższym i bardziej organicznym jeżeli chodzi o bóle mięśni, sen i ogólnie relaks?

Dodatkowo chciałbym dopytać o różnicę między suszem cbd a cbg i cbd+cbg jeżeli chodzi o wyżej wymienione zastosowanie.

Czy jest może jakiś inny produkt który polecacie poza suszem, np kief?

#cbd
  • 13
@Palexpres to że to jest Twój sklep sprawia, że muszę podejść z lekkim dystansem. Który produkt byś mi polecał i co go wyróżnia na tle tańszych odpowiedników? Chodzi mi oczywiście o moje potrzeby które opisałem w tym poście, czyli nie interesuje mnie smak, aromat ani wygląd, a mam opory przed wydaniem min stówy na susz który może się okazać taki sobie. Nie mówię, że to jest za drogo, ale wydawanie tego zupełnie
@kudlatykocur: Jest, jeśli szukasz już tak konkretnie. CBG, może się tu sprawdzić lepiej (mięśnie), zaś dla ogólnego relaksu CBD+CBG działa bardzo ciekawie. Mamy nawet takie indoor'owe połącznie CBD+CBG nazywa się melanż na stronie.

Co do drugiego pytania (https://konopnaferajna.pl/poradnik-o-terpenach-konopna-ferajna-cbd/) to tak, bo znajdziesz tam wyższe stężenie terpenów, polecam czy tu u nas czy gdzie indziej poszukać pod kątem objaw - terpen, jednak mało kto takowe badania publikuje w ogóle.

Tutaj nieco