Wpis z mikrobloga

@papipapi: xD tak sobie mowisz, zeby twoj mozdzek nie przyjal na klate infprmacji, ze predzej nergal zostanie ksiedzem niz ty chocby umowisz sie z laska 7/10+ (a co dopiero mowic o zaliczaniu top julek z lo czy iczelni) xD prawaczku kochany, wasz swiatopoglad prawacko-konserwatywny to efekt wiwloletnich porazek na rtnku matrymonialnym od gimbazy zaczynajac xd
Boli? I dobrze ma bolec xD ;*
@youngpablo: szkoła średnia dawno za mną, jak pukałem wtedy fajne dupeczki to w życiu nie pytały mnie o poglądy polityczne, no ale to byli inne czasy te kilka lat temu. Śmiesznie się patrzy na was desperacko próbujących chociaż powąchać kuciapkę, gotowi wyzbyć się swoich własnych przekonań w nadziei że jakaś julka chociaż na was spojrzy. Ostatecznie i tak zostaniecie porzuceni na rzecz stanowczego typa z hajsem, bo która julka by chciała
@papipapi: ty jesteś niedorozwiniety xD od zawsze byłem liberałem i kapitalista, i do głowy by mi nie przyszło by zmieniać poglądy ze wzgledu na kogokolwiek xd
Następną sprawa, chyba nie rozumiesz znaczenia słowa simp - nigdy nie plaszczylem się przed dupami, traktuje je tak samo jak ziomali (z jedna różnica ofc xD)

Ja zostanę porzucony? XDD debilu, ja nawet nie chce być w żadnym związku jeśli mogę co weekend poznawać nowe