Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się kiedy do potężnych włodarzy dotrze to że ludzie chcą bójek i obitych mord a nie przytulania się w parterze (zwłaszcza że robią to ludzie którzy trenują 3 miesiące) i dojdą do wniosku żeby robić walki tylko w stójce najlepiej w kickboxingu (przynajmniej obie strony się przygotują w danej płaszczyźnie a nie jeden to drugi to i mamy leżenie jeden na drugim przez 3 rundy). Mam nadzieje że szybko :)
#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
@lazdo: do wlodarzy? przeciez to 80% wykopkow placze ze taki Kasjo chce tylko boks, co najlepsze w miare ciekawy boks w ktorym naciera na przeciwnika. Ale no jak chca widzowie tak jest, macie przytulanie sie w parterze nudne jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JD12369: boks nie jest zły przynajmniej w walce Kasjo z Parke gdzie nie pałam jakąś sympatią do Kasjo ale moim zadaniem dał lepszą walkę nić Parke z Mańkowski przynajmniej cały czas były ciosy i wymiany.
  • Odpowiedz
@lazdo: oczywiste że tak, Kasjo w boksie zawsze ma ciekawe walki, nieważne czy wygrywa czy przegrywa po prostu coś się dzieje. Naciera na przeciwnika nie boi się. Wolałbym taką walkę zobaczyć niż Parke vs Mańkowski albo Kizo vs Arab w boksie. Bo przez takie walki ludzie myślą że w boksie nic się nie dzieje (jeden celny cios na 5 min)
  • Odpowiedz
@JD12369: widzę że mamy podobne zdanie więc nie będę się dalej produkował :) z tego co wiem chyba Boxdel czyta wkop to może jakąś akcja zrobić żeby chociaż spróbowali 1 gale zorganizować w samej stójce? jakieś walki w boksie jakieś w kickboxingu i sami zobaczą jakie są opinie ludzi po tym :) myślę że jest to do zrobienia :)
  • Odpowiedz
@lazdo: może, a co do walki Miły Pan vs Smolasty. Jakbyś wziął dwóch meneli za sklepu kupił im po 2 kuflowe, miałbyś większe emocje i umiejetnosci niż to co oni pokazali
  • Odpowiedz
@JD12369: hehe możliwe ale szczerze jak zobaczyłem te machania rękami to uśmiech mi się na twarzy pojawił :) jestem ciekawa co by się stało gdyby nie ta kontuzja kolana :D tak btw współczuje smolastamu mam nadzieje że nic poważnego kontuzje nóg to chyba najgorsze co może być :/
  • Odpowiedz