Wpis z mikrobloga

@WulkanizatorOponMozgowych: Dziekuje za sygnaturke. Ten czlowiek bredzi przeciez. W transie jest i papla. Ja tam jestem za olem bo ciekawie jest.
Nie ogladamy przeciez uniwersum dla walorow estetyczno kulturowych. Ja tam czekam az tikobot stluczke bedzie mial , ktos pozadnie po ryju dostanie i bedzie wrzucone na neta ku naszej uciesze i jak knura w koncu przeniose z drewnianego domku do jakiejs instytucji. I kto wie, moze nawet jakis dobry czlowiek
  • Odpowiedz
@8artman: oj poważny błąd w twoim rozumowaniu, jednorazowe przyznanie racji nie oznacza uznania za autorytet. Nawet głupcy czasami palną coś mądrego :)
Co do Olgierdana, to z przykrością stwierdzam, że u niego nie dostrzegam żadnych pozytywów, no może poza nie najgorszą inteligencją. Niestety wykorzystuje ją do manipulowania otoczeniem, co akurat słusznie zauważył Barnej.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych bardzo możliwe, że manipuluje. Ale tylko wy się na nim tak bardzo skupiacie. Cała reszta ma gdzieś jego działalność i chodzi tu tylko o formę rozrywki. Mam 32 lata i Olo, to jedyna taka moja niekulturalna rozrywka. Nie szanuje i absolutnie nie popieram menela, dlatego nie jest mi go w żadnym wypadku szkoda. Ale atakowanie Ola, używając absurdalnych zarzutów jest zwyczajnie słabe, bo to jest dopiero hejt.
  • Odpowiedz
@8artman: A na jakie traktowanie zasługuje hejter, bo nazywanie tego dobrą rozrywką jest trochę dziwne. Ponad 250 filmów, które mają upokorzyć jakiegoś człowieka, to cały jego dorobek. Kto mieczem wojuje musi się liczyć, że mieczem oberwie.
Ty rób jak uważasz, wolna droga, ja przedstawiam tylko swoje racje i z tego nie myślę rezygnować.
PS. Mi usunięto jeden post przez pół roku, Olgierdano dostał bana na wykopie na rok. Nie widzisz różniicy
  • Odpowiedz