Wpis z mikrobloga

@sohee: Ja ząbki miałem ok i równe, były i są zadbane, tylko zgryz nie taki jak trzeba, i po prostu prędzej czy później jedne by mi się starły o drugie :/ Więc zwykły genetyczny pechozol.

A przydałoby Ci się, bo schudłabyś przynajmniej :P
  • Odpowiedz
@kontra: Cycki by zmalały, tyłek oklapł, chudnięcie jest przereklamowane dla mnie ale wiesz u faceta to co innego mboobies i bandzioch to takie "se" są. ;-) :-P Poza tym próbuję dla ciebie znaleźć pozytywy tej sytuacji a ty mi tu od grubasów! :-DD Nie, dobra idę bo zaczynam jakieś farmazony gadać...
  • Odpowiedz
@sohee: Ech, wymagania. Pochlebia sobie, chudnąć nie chce, a od faceta wymaga abs i nie wiadomo czego :P Ja tam jestem absolutnie normalny. Wychudzony nie jestem, ale w miarę szczupły, w pasie jest ok, w barach nie za mało ani nie za dużo. Wysoki jestem, mogę grubnąć :P

Miło mi, że znajdujesz pozytywy, co nie zmienia faktu, że pysk mnie boli! Nawet #pijzwykopem nie pomogło :/

A jak takie cuda prezentujesz,
  • Odpowiedz
@kontra: Zamiast pić trzeba było może ketonal wziąć? Dobra, dobra już się tak nie obruszaj przecież nigdzie nic nie piszę o twoich atrybutach. ;-) Btw ostatnio też z tobą gadałam na temat cycków etc. na achtungu ech... :-DD Chyba żadna laska o zdrowych zmysłach by tu nie wrzuciła własnych cycków czy tyłka, a ja jestem jeszcze poczytalna. ;-)
  • Odpowiedz
@sohee: Hahaha, wychodzi na to, że jesteś monotematyczna :D Coś mi świta ta rozmowa, ale szczerze mówiąc, nie pamiętam detali. A co do wrzucania - co za różnica? Skoro nie podpisane, to równie dobrze może być wykopowiczki, albo anonimowej dziewczyny z Ekwadoru.

A coś przeciwbólowego pewnie zaraz wezmę, albo i dwa. I jeszcze mam jedno nowe piwo, które miałem dzisiaj przetestować, a zapomniałem :/
  • Odpowiedz
@kontra: Tylko jak gadam z tobą czyli całe dwa razy. ;-) Niby masz rację z tym wrzucaniem ale ja już nie mam na ten temat żadnej riposty ani nic mądrego do powiedzenia więc po prostu zamilknę.
  • Odpowiedz