Wpis z mikrobloga

wej ??? wiem, że przeproteinowane włosów też powoduje wypadanie ale czy ktoś z was tego próbował?? mój amatorski blog z walka z łysienie


@zielony88: dlaczego przeproteinowanie powoduje wypadanie?

A woda ryżowa na porost jakiś sens może mieć, ale więcej roboty niż ze zwykłą wcierką i ryzyko skopania receptury i spleśnienia, bo nie robisz tam prób mikrobiologicznych, nie konserwujesz. W oryginale to faktyczna tradycja, która została zviralowana i wyolbrzymiona w celach turystycznych,
@wwwlosy_pl: przeproteinowani powoduje że włosy stają się zbyt kruche dlatego należy włosy olejowanie ma to zredukować. Woda była gotowana więc teraz można powiedzieć, że konserwacja jakaś zaszła. Jeśli masz jakieś doświadczenie w temacie łysienia i odzyskania bujnej czupryny to proszę o rady
@zielony88: no przede wszystkim to masaże, kapsaicyna, minoksydyl na typowe łysienie męskie. We współpracy z lekarzem najlepiej. Regularność to podstawa. W szamponach azeloglicyna pomaga.

Gotowanie wody to żadna konserwacja >.< a płukanką raczej nie przeproteinujesz a przeosadujesz włosy, no i co ma przeproteinowanie długości do wypadania i olejowania
@wwwlosy_pl: no nie wiem o proteinach czytałem w kilku miejscach i wszędzie było napisane o efektach ubocznych :) a pasteryzacji jest kilka rodzajów ja zastosowałem lekką aby niezabić wszystkich bakterii bo woda ryżowa powinna je posiadać. Mam mikrobloga BLOG tu publikuje to co robię. Sytuacja jest beznadziejna ale postanowiłem spróbować. Najpierw włosy mam zamiar wzmocnić następnie przeszczep co wyjdzie zobaczę