Wpis z mikrobloga

Nie wiem czego dotyczy poniższa ulotka (wrzucił ją @PoIand), ale dla mnie to wypisz wymaluj - alegoria tego co robi z krajem PIS przy naszej cichej bierności. Jeśli Konfederacja po kolejnych wyborach dołączy do PIS będzie to jeszcze pełniejszy obraz.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
źródło: comment_1633174464ZBZBU8N4qrmxIsB07FoU5Z.jpg
  • 57
@CzaryMarek: O A tak przy okazji. Osób lgbt jest w społeczeństwie około 5-6% (tak rzekł sam Mentzen u Stanowskiego)

Więc w Polsce osób lgbt jest mniej więcej tyle ilu przedsiębiorców, których to sprawy są nagle dużo wyższej wagi z jakiegoś powodu
@CzaryMarek: No ale jak już pisałem - liczba głosowań za i przeciw nic nam nie mówi; w szczególności z tej grafiki nie wynika czy konfa zagłosowała za w jakiejś ważnej sprawie czy przeciw, czy była za anty wolnościową uchwała czy przeciw etc. To poprostu liczby, które ciężko na sucho zinterpretowac
@yummy157: Zdecydowanie nie jest to 5-6%, chyba że mówisz o tej rozszerzonej wersji ze wszystkimi literami alfabetu. Natomiast gejów czy lesbijek jest ok 2%.

Od tego jak będzie się w Polsce prowadzić biznes zależy nie tylko życie przedsiębiorców, ale i wszystkich innych, zarówno ich pracowników jak i konsumentów, więc to dosyć oczywiste.

Na grafice masz przedstawione, teoretycznie najważniejsze głosowania z danego okresu, jeżeli uważasz, że to nie są najważniejsze ustawy z
@CzaryMarek:

Odliczając od lgbt osoby trans to nadal jest około 5% (zapominasz jak dużo jest osób biseksualnych)

Mówię że nie są to jedyne ważne, nie bez powodu nie ma tam wzmianki o aborcji czy lex-tvn albo chociażby handlu w niedzielę, a przykładów możnaby podawać więcej i więcej

A grafika przedstawia jedyne takie, w której konfa nie zgodziła się z pisem. Jest to zabieg propagandowy, szczególnie kiedy takie grafiki są używane w
@yummy157: Tylko że większość partii dalej głosowało inaczej niż konfa w sprawie aborcji, lex-tvn, nie wiem jak z handlem w niedziele, bo tam pewnie konfa pół na pół głosowała.

Konfa nie ustawia się w kontrze do PiS-u, tylko w kontrze do wszystkich, więc pewnie ukazanie, że głosują w 2 sprawach podobnie do PiS i w tych 2 sprawach i tak są w kontrze do wszystkich poza PiSem, a w 15 innych