Wpis z mikrobloga

  • 7
Michał 27 Warszawa

Zgłoszenie 042f6302ee252d9e z dnia 2021-10-02 01:02:12

Imię: Michał
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Zawodowo: pilotem linii pasażerskich, czarterowych. Prywatnie: spokojnym, ale prawie zawsze uśmiechniętym chłopakiem, w wolnych chwilach cieszącym się wyjazdami poza miasto i spędzaniem czasu na łonie natury, spacerami, rozmowami ze znajomymi, filmem, serialem czy książką. PS Wbrew temu, co się niektórym może wydawać (powierzchownie) moja praca nie jest wcale specjalnie emocjonująca, nie wiąże się też z imprezowaniem, czy jakimiś niesamowitymi przygodami. To wszystko stereotypy. Przeciwnie, jest dość rutynowa... Wspominam o tym od razu, bo niektórzy mają dziwne wyobrażenia na temat pilotów :)

Wygląd
181, 85 (planuję 80), bez zarostu, krótkie włosy, bez jakichś charakterystycznych czy odstraszających elementów aparycji :)

Zainteresowania
Podróże dalsze i bliższe. Kuchnia i poznawanie nowych potraw (często przy okazji podróży, ale nie tylko). Rośliny i zwierzęta, bo po prostu lubię przyrodę. Ze sportu to zdecydowanie pływanie.

Czego oczekuję?
Poznania miłej, bezproblemowej dziewczyny. Po prostu. Wiek jest bez znaczenia, nie patrzę na metrykę. Cenię sobie jasne sytuacje i dobrą atmosferę, nigdy nie obrażam się, jeśli ktoś mi daje kosza, nie chce kontynuować znajomości itp. :) Takie jest życie. Dlatego myślę, że najważniejsze, to spotkać się jak najszybciej na jakiś zapoznawczy spacer i zdecydować później czy mamy ochotę kontynuować znajomość.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
W dwóch wersjach. Spokojnej: leniwy dzień w domku nad jeziorem, o dowolnej porze roku, mały spacer, wspólne gotowanie i oczywiście jedzenie, wieczór z grzańcem przy kominku (jeśli akurat jest zimno). Aktywnej: spontaniczny wypad na całodzienne żagle.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Generalnie pozytywny. Ślub - kiedyś raczej tak (a jaki to do ustalenia, nie mam konkretnych preferencji). Dzieci - kiedyś raczej tak. Używki - nie palę, ale toleruję (byle bez przesady). Piję okazjonalnie, zwłaszcza w dobrym towarzystwie :) (Lager klasyczny, mołdawski pinot noir, młody ziemniak, wybrane grzańce, drinki).

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz