Wpis z mikrobloga

@Moonchilly: to pewnie będzie miała minute refleksji a potem wjedzie święta szóstka że no co Ty trzymaj grupę i wróci do normy xD chociaż ja tam fanem Wiki też wielkim nie jestem bo uważa się za piękną i że niby przez to a budowa ciała chłopa u kobiet dla mnie w ogóle nie jest seksi. Tą nową od taxichada można nazwać ładna
a potem wjedzie święta szóstka że no co Ty trzymaj grupę i wróci do normy xD chociaż ja tam fanem Wiki też wielkim nie jestem bo uważa się za piękną i że niby przez to a budowa ciała chłopa u kobiet dla mnie w ogóle nie jest seksi. Tą nową od taxichada można nazwać ładna


@mates1947: No i masz do tego pełne prawo <3 Z kolei wg mnie Wiki jest śliczną
@Moonchilly: nie no klauno to kijem bym nie dotknął więc spoko. Ogólnie trochę słabi ludzie w tej edycji. Tak jak ktoś pisał już widzieli przed tym minimum dwie edycje i spokojnie widzieli że jak produkcja będzie chciała to kogoś wywali więc po co te wszystkie akcje i wielkie pakty jak reżyser lektor stwierdzi że ktoś leci do domu to tak wykombinuje ze poleci... Ale by tam wjechał taki wariacik żeby wyjaśnić