Wpis z mikrobloga

  • 119
Przestrzegam was przed #!$%@? dentystami! Jeśli będziecie mieli infekcje zęba, zęba który jest do wyrwania, ale równocześnie jest chory to zasada jest taka: najpierw leczenie infekcji, potem wyrywanie! Mi tylko wyrwali zęba, odmówiono mi antybiotyku. Obecnie nie mam czucia na brodzie i dolnej wardze plus złapałam zapalenie okostnej. Owszem w końcu trafiłam do innej kliniki, ale już z zakażeniem. Siedzę na antybiotyku i powiem wam, że nikomu nie życzę tak #!$%@? bólu , gdzie można doznać uczucia szaleństwa.

Masa kasy wywalona w błoto, kolejne koszta mnie czekają. Żale się bo należy uważać na tych pseudo lekarzy! Uważajcie na siebie i dajcie o zdrowie.

#dentysta #uk #stomatologia #zalesie
  • 65
@Jagoo: Skonczylo sie na wkladzie z wlokna i kompletnej odbudowie. Od 5 lat swiety spokoj i koniec z leczeniem u brytoli, bo naprawa byla bardzo kosztowna. A diclofenac lykalem jak cukierki.
@sh2dov szczerze ten Diclofenac #!$%@? mi daje, dodaje do tego inne tabsy choć powoli boli mnie żołądek. Ja wydałam już za dużo, ale jak tylko uporam się z tym emergency to jadę do PL i chce.to mieć z głowy
@SkrytyZolw: szanuje ze chce Ci sie walczyc z tymi idiotami

ten wpis i komentarze pod nim to sztandarowy przyklad ze
1. Dyskusja o medycynie z ludzmi bez wiedzy i kierujacymi sie chlopskim rozumem jest jak walenie glowa w sciane
2. Bardzo wielu ludziom nie warto pomagac bo nie zrozumieja sytuacji i jeszcze cie obsmaruja w internecie. Ogolnie lekarz to niewdzięczny zawod, dobry tylko dla pasjonatów albo tych co maja klinike po