Wpis z mikrobloga

@Adu_Jean: Kamil sprytnie prowokował grupę do pewnych zachowań i to nie jest tak, że wykopki nie były tego świadome ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy go tu lubił, bo to był genialny troll. Fitnesiara nie robi nic i zbiera cięgi od momentu jej wejścia do hotelu. Do Kamila uczestnicy zrażali się stopniowo. Według mnie ich sytuacje są zupełnie inne.
  • Odpowiedz
@Tarka99: Kamil i takie słowa jak "sprytnie prowokował" czy " genialny troll" to fatamorgana.
Bardziej pasują słowa: Trafiło się ślepej kurze ziarno.
To głupio mądry zjeb który ma to szczęście, że los obdarował go ciekawą aparycją.
Jego historie w BB najlepiej opisuje powiedzenie: Od zera do milionera... tam i z powrotem.
To przez niego możemy się pożegnać z formatem programu Big Brother na długie lata.
Chwilowe obdarowanie go sympatią traktuje jako
  • Odpowiedz
@Tarka99: mòw za siebie za kazdy go tu lubił. Od poczatku mi sie nie podobal jak z gola dupa latał. Po programie prawda wyszla na to jaki kto jaki jest i jak to wszystko wygladalo .Ile razy bylem jechany za to ze miałem śmałosc go za cos skrytykowac. Trzciorzedny aktor zagral swoja role zycia na barkach innych uczesnikòw. Lepszej roli w swoim zyciu juz nie dostanie.
  • Odpowiedz