Wpis z mikrobloga

  • 0
@LeVentLeCri: Wiem że są na długiej, tylko na przymiarkę trzeba się umawiać na dzień i godzinę a ja z Krakowa nie jestem no i nie mogę sobie pozwolić na codzienne przejażdżki dlatego chcę takie naprawdę salony gdzie jest coś pięknego i nie drogo
  • Odpowiedz
@oblaczek a w jakim klimacie szukasz tej sukienki? moja przyjaciółka robila na zamówienie w atelier Boso na ul.Joselewicza, ale sa to takie raczej w typie boho, raczej z tych "skromniejszych". Właścicielka Sonia, bardzo fajna babeczka, ma swoje gotowe modele, ale u niej mozesz mieszać gore z dołem z różnych modeli no i zmieniać tak na prawde co Ci sie podoba, uszyc dodatkową bluzkę na zmiane, albo jakies narzutki itd.
  • Odpowiedz
@oblaczek jest tez fajny salon Bellovelo na Kazimierza Wielkiego, tam maja od różnych projektantów kiecki i właściwie do końca nie mogłyśmy zdecydować która jej bardziej pasuje. Decyzja padla na Boso, ale w tym salonie tez maja ładne modele i szczerze polecam :)
  • Odpowiedz
  • 0
@noniegadaj: Dziękuję!! Myślałam o boho ale no mierzyłam 1 i była średnia. Bardzo mi się podobają jak mają krój litery A albo kieliszka i jak jest rozcięcie na 1 nogę. Do tego dekolt w serek i plecy też w podobnym wycięciu bo wtedy moje plecy nie wyglądają na aż tak wielkie ʕʔ
  • Odpowiedz
@oblaczek oki, to jak nie w stylu boho to jest jeszcze Strefa Panny Młodej na Dietla, tez maja ładne te sukienki:) i pamiętaj ze przeważnie przy kazdej sukience masz zawsze mniejsze lub większe pole manewru, w zależności od modelu calej sukni oczywiście, ale takie rzeczy jak właśnie rozciecie, jakis rekawek czy kolor podszewki zazwyczaj można dorobić lub zmienić w ramach ceny sukienki... wiec jak znajdziesz jakas wymarzoną bez takiego bajeru to
  • Odpowiedz
@oblaczek: na długiej jest coś takiego jak ślub z Bostonem jeżeli chcesz taniej i nie przeszkadzają ci zeszłoroczne modele to coś trafisz, my tam weszliśmy z ulicy i za 2k spoko suknia wyszła.
  • Odpowiedz