Wpis z mikrobloga

Psychoza na tle feministycznym w ostrym przebiegu bezmózgowia,, zalecana terapia to napieprzanie delikwentki po łbie książkami aż zacznie je czytać i zmądrzeje
  • Odpowiedz
@emotionalCat: Na tle feministycznym bo piszę prawde? Bezmózgowie to ma Young Leosia która koorwa nic soba nie reprezentuje i prowadzi hedonistyczny tryb życia. Jej zaleć czytanie książek i porzucenie patologicznego stylu życia. Ja jestem normalna i nie muszę mądrzeć hipokryto. Bzdury piszesz totalne. Żegnam i block :)
  • Odpowiedz
@x2020: Coledzy maja rację, 19 lat to już koniec bycia nastolatkiem. Teraz zaczną się procesy starzenia. Widzę ciężko ci się z tym pogodzić, bo tak żywiołowo reagujesz. Niestety, czas jest nieubłagany, teraz z każdym rokiem będziesz wyglądać i czuć się gorzej
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: Czy ty sie czytasz? Ciężko mi przełknąć że piszecie o młodych ludziach takie bzdury. Jesteś chory umysłowo. Czy Young leosia z każdym rokiem wygląda gorzej i sie czuje? Dlaczego piszesz takie bzdury, żeby mnie wkurzyć? Masz bzika na punkcie nastolatek ale nie obrażaj młodych ludzi. Kobieta po 20 stce do 30 stki jest młoda i z roku na rok nic się jej nie zmienia. Znajdź badania w których pisze ze
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: Dlaczego o 23 letniej Leosi piszecie młoda a o innych dziewczynach w tym wieku że stare? Co to koorwa jest za zachowanie? Apropo 20-24 latka to bardzo młoda kobieta fizycznie, nie ma nigdzie napisane że sie starzeje. Jesteś popieprzony skoro o tak młodych dziewczynach piszesz takie bzdury. A 35 latkowie to dziadki? Szok.
  • Odpowiedz