Wpis z mikrobloga

@PrzemoGDxdd gościu ewidentnie nie gra fair, na czym tracą uczciwi gracze, ja poświęcam jakas godzinę swojego czasu zeby odbić 4 gymy w okolicy (i nie sa to wszystkie) i mam byc wyrozumiały dla gościa który odbija kazdy gym w polu mojego widzenia z domu z nadzwyczaj dużą prędkością że w ciągu 2-3 minut potrafi przemieścić sie o ponad kilometr, zbić 2-3 poki i iść dalej xD
@IwanDestruktor: Świadczy to jedynie o tym, że nie umiesz grać.

Wszędzie są tacy co zbijają wszystkie gymy w okolicy i jeszcze ich bronią złotymi malinami. Nigdy mi nie przyszło do głowy aby kogoś za to zgłosić…

Pokemon GO to zaawansowana gra strategiczna dla dorosłych i oczywiście zabawka dla dzieci.

Chociaż nikt nie pytał to dodam, że najczęściej gramy w dwoje, wstawiamy się do 20 gymów na raz, co drugi dzień i
@IwanDestruktor jaki dystans między gymami i jakie poki leżą w gymach? ugulem jeśli gym jest zawalony normalami/latającymi/ognistymi to na dwa telefony takie gymy się w chwilę zrzuca, jednym kontem zbijasz 1 poka i jak już zbijesz to wchodzisz drugim kontem i wtedy zbijanie ich jest 2x szybsze, bo zamiast 3x bić każdego z pełnej motywacji to wystarczy 2x używając lucario/machampa głównie.

jeśli ewidentnie typo flyem lata i odbija równo po cooldownie to
@postrachNocnegoSzczura no obok mnie żadnego gyma nie ma, do kazdego mam jakies 500-800m w każdą ze stron, łącznie gościu w jakies 15 min(ze zbiciem xD) zajął 7 gymow. Wydaje mi sie to dziwne xD Jak sam ide z psem w jedną ze stron, zajmuje mi jakies 15 obicie 2 gymow co sa w jednym kierunku. Wiec albo uzywa fakeGPS albo ma rakietowy plecak jak w san andreas xD
@IwanDestruktor każdy gym oddalony od siebie przynajmniej o 500 metrów? ja robię kilometr marszem w 6 minut więc piechotą nie idzie raczej xD jeśli gymy nie są na wykończeniu, lub są w nich 1/2 póki podobnych typów to na rowerze byłoby możliwe myślę, sam zbijam gymy na czuja i cały gym z zmęczonymi pokami zbijam nie zatrzymując się i mając go nadal w zasięgu. jak zbija szybko bardziej obwarowane gymy to ewidentnie
@IwanDestruktor nie musi byc wykopkiem, ja mam swoją ścieżkę gymową o 6-7 rano jakoś gdy na jedną walkę są i robię takie okrążenie, gdzie w pół godziny z 8 gymow zbijam od wyjścia z domu do powrotu xD

macie przy tych gymach jakieś zorganizowane grupki na raid hour?