Wpis z mikrobloga

Aha nie przedstawiłem się. 18 lvl, nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy nie trzymałem za rękę, chyba że podczas tańczenia poloneza na apelu w podstawówce. Nigdy się nie całowałem, nigdy nie uprawiałem stosunku seksualnego ani innej formy aktywności seksualnej oprócz masturbacji (a teraz już nastolatki 15-letnie peklują bardzo często, więc 18-latek bez doświadczeń seksualnych to coraz częściej dziwoląg).
Wzrost mam okej jak na wiek (175 cm) ale ryj 2/10 wszystko #!$%@?. Płeć przeciwna często patrzy na mnie z uśmieszkiem, ale to jest szyderczy uśmiech, nieszczery. Nikt nie lubi przebywać w moim towarzystwie, nie mam przyjaciół, a znajomi są tylko jak coś im potrzeba. Nawet część nauczycieli traktuje mnie jak debila.
Raz byłem w krótkiej relacji z dziewczyną, ale nie w związku, tylko po prostu gadaliśmy, po 5 czy 6 dniach przestała odpisywać
Jestem nieogarnięty życiowo a przez fobię społeczną ciężko mi wyjść z domu. Jak skończę szkołę to zaczynam #neet chociaż na te dwa lata, żeby odpocząć od ludzi
Zupełnie przegrywam, leki antydepresyjne gówno działają, a ja już się chyba do tego przyzwyczaiłem i nie wiem sam, czy opłaca się mnie leczyć. Może lepiej tak sobie żyć, jak to jest teraz.
#przegryw #wysryw
  • 3