Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: Jakoś bardzo dokładnie go/ich nie oglądałem, ale to nigdy nie wyglądało na realny związek. Typ był na tyle zdesperowany żeby się przeprowadzić z Kanady do Niemiec i dostosowywać się do niej, a ona traktowała go na zasadzie "chcącemu nie dzieje się krzywda" aż jej się nie znudziło.
@EastWestEast: Ale generalnie w tamtym filmiku jest 100% prawdy, aż jestem w szoku, że ktoś to w końcu dojrzał. Aż się czułem, jakbym to ja był autorem filmiku. Każda, dosłownie każda to powie, że przypakowany i niski facet wygląda karykaturalnie. Warto zrzucić wagę i nałożyć trochę mięsa, żeby po prostu wyglądać estetycznie i plażowo, ale bawienie się w sterydową kulturystykę czy maso-pochodne sporty mając <175 (czy <170 to już ultra przesada)
po prostu przypakuj, twarz gra drugie skrzypce


@Niski_Manlet: Nikt tak nigdy nie powiedział. Czy to kobiety czy mężczyźni w pierwszej kolejności patrzą na twarz, bo widzimy ją najczęściej i wiele nią komunikujemy.
"po prostu przypakuj, twarz gra drugie skrzypce"


@Niski_Manlet: no tak lepiej olać i być grubym i brzydkim bo przez twarz przegrali życie i skoro nie są warci stacy 8/10 to nie ma sensu już robić nic dla siebie, ani diety ani siłowni. Po co czytać książki przecież nie zwiększą się przez to moje szanse nawet u 4/10 becky więc lepiej tego nie robić.

Autentycznie po komentarzach z tego wątku mam wrażenie
y to będą ci mówić, że nic ze sobą nie robisz i narzekasz = #!$%@? charakter ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Gdy jesteś niski to nieważne co robisz, zawsze mówią o tobie źle.


@SargonofAkkad: Powinien wykonać korekcję nosa to jedna z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych co przekłada się zarówno na dobrą cenę jak
nieważne co robisz, zawsze mówią o tobie źle.


@Pozytywny_gosc: Ogólnie tak jest w życiu. Nawet bliscy potrafią podświadomie sabotować twoje starania, jeśli wiedzą, że na czymś ci zależy.

Wniosek jest jeden, niezaleznie od wzrostu, nie przejmować się i robić po swojemu.
Jak niski chce mieć sterydową sylwetkę, to czemu nie? Wyjebka i niech robi, byle dla siebie a nie na podryw, bo można się rozczarować.