Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akayari: dla mnie to wrazenia na poziomie spirytualnym. Swoją drogą, słyszałam na zywo wszystkie trzy zespoły. Wszystkie sa niesamowite i każdy z nich dał niesamowiet show, jednak najbardziej podobał mi sie heilung, później wardruna (na której bylam dwa razy i szykuje się na trzeci), na trzecim miejscu myrkur (dwa razy na żywo). Jednak wszyscy są znakomici, naprawdę warto posłuchać i zobaczyć na własne oczy.
Może spodoba ci sie tez forndom i
@hurtwish jasnez dzisiaj dam znać, bo heilung słuchałam, ale trochę mnie denerwował angielski w niektórych nutach xD ale sobie na dzisiejszą noc posłuchałam ich nuty i nie mogłam przez to zasnąć xD

No właśnie, ale dlaczego tak to przeżywamy, to moje pytanie! Z czego to wynika? Aż się chce zostać poganem. Mówią prawdę, moja mama pałała się takimi głupotami, więc mam ścieżkę otwarta :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akayari: "moja mama pałała się takimi głupotami, więc mam ścieżkę otwarta"
Sory ale dla mnie wiele rzeczy z religii poganskich jest ważne jak choćby życie w zgodzie z natura a same obrzędy czy tradycje oraz zielarstwo czy spirytyalizm to coś co jest niesamowita inspiracją i daje mi często energię - same mity podobają mi się kulturowo, czy wierzę w odyna, nie ale nazywanie tego głupota uznaje bardzo nie na miejscu...( ͡
@hurtwish nie mówiłam tego pejoratywnie, chociaż może trochę - bo zniszczyła mi tym młode życie. Ale samą w to wsiąkam i mimo tego, że staram się odpychać poznaną już wiedzę i obrzędy, to niesamowicie mnie do nich ciągnie chociażby dla samego "duchowego" stanu, który był niesamowity. Pieśni przy rozpalonym, wielkim ognisku i tańce ze śpiewaniem pieśni, których słowa nigdy nie rozumiałam - do tej pory mam ciary. Więc przepraszam, jeżeli cię uraziłam,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akayari: hmm ja tez maam zle wspomnienia ale związane z obrzędami innej, bardziej popularnej religii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę że to pewien rodzaj wrażliwości który mamy w sobie. Ot taka personala cecha