Wpis z mikrobloga

Pamiętacie słynny port lotniczy w Radomiu który w 2018r. ogłosił upadłość bo nikt nie chciał z niego latać?
Teraz jest rozbudowywany tak by mogło z niego NIE latać jeszcze więcej osób ( ͡º ͜ʖ͡º)
A teraz wyobraźcie sobie jakie przewały będą przy centralnym porcie komunikacyjnym (°°

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #finanse #gospodarka #lotnictwo #transport
saakaszi - Pamiętacie słynny port lotniczy w Radomiu który w 2018r. ogłosił upadłość ...

źródło: comment_1632997849iJRqFdDjssWAhBRZMmo89k.jpg

Pobierz
  • 57
@saakaszi: pisowskie rządy w pigułce - inwestycje w gówna które nawet nikt nie tknie xD

Papieże na kiju
Porty lotnicze na zadupiach
Jaskiniowy światopogląd
Antyeuropeizm oraz izolacjonizm

Taka próba stworzenia na siłę z prowincji drugiej Warszawy ku uciesze zakompleksionego ego typowego wiejskiego janusza by mógł przez chwilę poczuć się lepiej i się dowartościować xD
@saakaszi głupie gadanie wszystkich tych którzy nie mieszkają w Radomiu i nic nie wiedzą na ten temat, tak się składa że znajomy leciał z tego portu do Gdańska, latali też ludzie swojego czasu też gdzieś za granicę, fakt, jaja są z tym lotniskiem nie od dziś ale to nieprawda że nigdy nikt z niego nie skorzystał
@saakaszi: Zanim każdy zacznie kręcić bekę z tego ''misia'' - trochę historii.
1. Radom był planowany jako drugie lotnisko dla Okęcia zanim ktokolwiek myślał o Modlinie. Oczywiście w parze miała iść modernizacja LK8 (dopiero teraz ma miejsce, mimo że planowana od kilkudziesięciu lat) i trasa S7 dzięki której do Warszawy dałoby się dojechać w mniej niż godzinę (cel się udało osiągnąć)
2. Modlin powstał jako odpowiedź na to że w Radomiu
@Czarna_Eminencja: Dokładnie tak było. Jedyny debilizm to że wyburzyli ten stary terminal - ja wiem że to akurat najmniejsze koszty tej całej inwestycji ale co by szkodziło go ewentualnie za kilka lat rozbudować albo mieć jako zapasowy. Nie był taki najgorszy, na pewno lvl wyżej niż dawny sklep meblowy przebudowany na Etiudę z której leciałem pierwszy raz do UK.