Wpis z mikrobloga

@Moonastro: albo kupic za fg na jsp albo na allegro. A tak juz na powaznie, gratuluje :) Gdzie latałes etc? Sam własnie rozpoczyna misje piekło hamerkiem i szukam odpowiedniego spotu
@Shusey Na allegro sie nie oplaca, sprawdzalem ceny to tam ostro naciagaja ludzi, ktos kupil enigme za 800 zl (sic!) A na jsp po 10kfg, ogolnie to mialem wlasnie uzbierane fg z d2 poprzednich sezonow, jah mi wypadl z shenka i wczoraj ist w chaosie, generalnie warto po runki farmic chaos a szczególnie ubijac duszki bo teoretycznie maja najwiekszy drop runek
@Shusey Jak Ci sie uda na hellu to tak, bo tam trudno dosc jest :D a tak to farmic dolne kurast na yt masz poradnik, przy czym na multi sprawa jest utrudniona bo co gre musisz na nowo mape odkrywac :/
@jestem_wrr Zalezy, jezeli offline to mozesz sobie ustawic wiekszy poziom trudno, tzn grasz na piekle ale po wpisaniu koment /players 8 masz moby ktore maja tyle zdrowia i zadaja takie obrazenia jakby na grze bylo 8 graczy. Jezeli grasz online i stworzysz sobie gre to z kazdym graczem dolaczajacym do Twojej gry moby robia sie trudniejsze, dajmy na to 2 graczy na grze to mob ze - 100hp i 200dmg, a z
@Moonastro nie taki tragiczny przelicznik jak kiedyś z ciekawości zajrzałem dziś po ile fg na allegro i padłem prawie 60 zł za 1000.czyli Eni po fg wyjdzie 600zl.
Ja trzymam się do ladera mam odłożone 40 k fg i w te 5 dni ufarmilem kolejne 5k, więc plan jest mocno wjechać w ladder.
@durielek2 co do kupowania, to nie oceniałbym tego tak okrutnie. Jest to w kategorii wydawania kasy na przyjemności - jeden kupi sobie itemy do gry, inny netflixa, inny wódkę a jeszcze inny bilet na wystawę modeli z lego. Każda z tych rzeczy służy rozrywce, wiec mozna uznać to za marnowanie kasy, a jednak wirtualne przedmioty najbardziej rozpalają emocje.