Wpis z mikrobloga

@bruhhhhhhhh: Teoria z wykladow jest zawsze piekna, a potem nadchodzi zysk 10k lub strata 100k (ew. jedno lub 2 zera wiecej, zalezy kto jak gra i jakie kwoty wchodza mu na psyche) i wtedy sie czlowiek zastanawia... i zastanawia sie dluzej, i jeszcze dluzej, meczy go to, wtedy mozg stara sie to logicznie wyjasnic i tak pojawia sie realna strata, bo zagubieni podejmujemy bledna w czasie decyzje.
@bruhhhhhhhh: taka gorąca głową to najgorsze co może się przytrafić. Wtedy podejmuje się najgłupsze i najczęściej najbardziej zgubne decyzje. No ale i nad tym panować trzeba się nauczyć @GlenGlen12 zrobił sobie przerwę kilka tygodni i podziwiam go za to jak dobrze sobie z tym poradził, chciaż już było widać po wpisach że było gorąca. Mi się ostatnio też czajnik zagotował raz. Najlepiej to wtedy zostawić i nie patrzeć na wykresy wcale,
i jak obejrzane :D?


@bruhhhhhhhh: Pewnie! Pisałem program swojego szkolenia i dopiero jak skończyłem, to postanowiłem zobaczyć całe szkolenie Douglasa. Powiem bez kozery - moje jest w ch.j lepsze :)