Wpis z mikrobloga

#monsterslayer Mirasy, miałem paru tutejszych wiedźminów w znajomych. Takich co to twierdzili, ze tylko wiedźmińskie paczki i po wymianie jednej wysyłali trawę albo kości.
Sprawa jest prosta, zapraszasz mnie, wysyłasz wiedzmińską paczkę, ja odsyłam taką samą. Na początek nazbierałem właśnie 6 sztuk. Wyślesz potem inną i się rozstajemy :)

0648 1089 6912
źródło: comment_1632944685f2Gc4xo77uHI3BDu2douvq.jpg
  • 14
@Mirkosoft: najwieksze gowno jakie mozna dostac to wlasnie wiedzminska paczka( ͡ ͜ʖ ͡)

Dostajesz randomowy potion ktorego mozesz zupełnie nie uzywac w walce.

Oddalbym konia z rzedem za kogos kto by mi podsylal same paczki z trawą, której mi najczesciej brakuje.
@mitatuyo: wlasnie wracam ze spaceru wiec tez mam tego pod korek.

No ale jak juz craftuje to wlasnie tego najczesciej brakuje. Po tej zmianie zasięgu problemu z tkanka potworow nie ma, bo zawsze jakis potwor znajdzie sie w okolicy. Ale ta trawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie zauwazylem wiekszej roznicy w respieniu sie tej trawy czy to w lesie czy w mieście (a gierke zdarzylo mi sie
źródło: comment_1632946681Sz394piH7nks0uVqx1y9qO.jpg
@Niemamwiedzy: Generalnie żadna paczka nie jest mi jakoś szczególnie potrzebna, bo mam wszystkich olei i petard po 20. Ale po co mi zielsko jak je non stop wywalam, jeden przejazd do pracy i mogę mieć cały ekwipunek zielska.
A eliksiry tylko dwa są bezużyteczne: zamieć i jaskółka. Każdy inny się przydaje. WIęc szansa że coś kiepskiego będzie z wiedźmińskiej paczki jest dosyć mała.