Wpis z mikrobloga

#ikea #kuchnia #wykonczenia #remont

Czy ktoś z was podzieli się doświadczeniem na temat remontu kuchni jeżeli chodzi i czas oczekiwania na meble? Kuchnię mam zrobioną, pozostaje wstawić meble z AGD. Po znajomych nie brak opinii, że czas oczekiwania na meble jest obecnie duży, nawet do kilku miesięcy co jest dla mnie abstrakcją. Myślałem o kuchni modułowej, nie potrzebuję na wymiar, bo mam prostą ścianę. Jeżeli ktoś brał na wymiar np z IKEI to również jestem ciekawy jaki jest czas oczekiwania. Ewentualnie pytanie o jakieś inne doświadczenia typu, czy meble faktycznie przyjechały na umówiony czas.
  • 3
Zamawiałam w Ikei kuchnię Metod na początku września. Dostawa zwykła była na za miesiąc, priorytetowa na za 17 dni. Samo zamówienie było rozłożone na dwie dostawy, obie przyszły bez problemu i na czas. Kurier uprzednio dzwonił, żeby uprzedzić o której dokładnie będzie. Tu bez zastrzeżeń (Warszawa jbc).

Jednak co do mebli to zależy jak bardzo jesteś przywiązany do danego modelu. Ja musiałam w trakcie zamawiania zmienić fronty, blat i uchwyty, bo okazało