Wpis z mikrobloga

Blood Omen: Legacy of Kain pojawił się na #gog ! Wspaniała wiadomość! Gra była od długiego czasu w wydawniczym piekle, niestety wersja gry na pc często nie działała zbyt dobrze, a nawet w ogóle nie działała, o czym sam się przekonałem. Teraz wreszcie wszystko ładnie działa, wielki plus na ekipy goga, właśnie tego typu perełki są warte przypomnienia i ocalenia od zapomnienia.

Gra ma bardzo ciekawy świat i dobrze skonstruowaną fabułę jak na grę. Nie ukrywam, że to moja ulubiona część i generalnie jestem team silicon knights. W pewnym momencie jest całkiem otwarta, można iść w różne strony, jest sporo ukrytych miejsc do znalezienia. Kapitalną rolę odgrywa aktor grający Kaina, który jest też narratorem. Postać Kaina wyszła rewelacyjnie, ma swoje przemyślenia, stara się odnaleźć w wielkiej grze, gdzie za sznurki pociągają potężne postacie z tego świata.

Link: https://www.gog.com/game/blood_omen_legacy_of_kain?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

Polecam.

I woke to the pain of a new existence, in a dank womb of darkness and decay


#crpg #staregry #retrogaming #legacyofkain
Lisaros - Blood Omen: Legacy of Kain pojawił się na #gog ! Wspaniała wiadomość! Gra b...
  • 5
  • Odpowiedz