Wpis z mikrobloga

@ING_Bank_Slaski: I ja zadam pytanie, po #!$%@? mam deklarowac kwote wplacanych pieniedzy?

i prosze mi nie pisac: "Zależy nam na tym, aby klienci świadomie wpłacali gotówkę do wpłatomatu i wiedzieli dokładnie jaką kwotę wkładają do urządzenia. Z tego powodu wprowadziliśmy tę modyfikację. Szanujemy Wasze zdanie, dlatego przekazaliśmy tę sugestię osobom, które opiekują się u nas tym tematem."

... bo takie tlumaczenia to mozecie wciskac tym swoim #!$%@? frajerom z dzialu pomyslow "JAK TU #!$%@? KLIENTA".

Jak mam duza ilosc banknotow z utargow to musze dzielic na kupki i za kazdym #!$%@? razem liczyc ile mam tych #!$%@? banknotow w kazdej #!$%@? kupce! Jak sie skupiam na tym liczeniu to wiecie ze byle kto mi moze #!$%@? w leb i #!$%@? kase? Czy wy sobie zdajecie sprawe ile zajmuje przeliczanie tej kasy z reki przy dzieleniu? A wiecie jak sie ludzie #!$%@? ze to mi tyle zajmuje? A moze jestescie bankiem dla #!$%@? biedakow polakow i myslicie ze malo kto ma wiecej niz 2100 z pensji minimalnej to wszyscy wiedza ile wplacaja? Wyjebcie tego frajera co wpadl na ten genialny pomysl. I nie, nie bede dzielil na kupki wczesniej zebym wiedzial ile wplacam, w #!$%@? to mam!

#ing #banki ##!$%@? #tojestpolska #bank #pieniadze #blik ##!$%@?
  • 21
  • Odpowiedz