Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, mam dosyć poważny problem ponieważ tydzień temu zrobiłem sobie dziare na przedramieniu, nic duzego (jednak nie chce tutaj wrzucac zdj) niestety wśród bardzo duzo ludzi wywołało to oburzenie, bardzo dużo negatywnych komentarzy usłyszałem w moja stronę itd wiem ze powinienem to olac ale zrobilo mi sie mega przykro, planowalem go kilka msc i umówiony bylem na sesje tez o kilka msc wcześniej analizując i dobierając jak ma wygladac z tatuażysta, jednak dzień po zrobieniu czar prysł... Nie cieszy mnie, patrze bo patrze ale nie moge się kompletnie przyzwyczaić, wiem ze moze jestem w jakims trochę szoku ale no mam gdzieś w świadomości ciagle ze go nie chce juz i zaluje, wiem brzmi to idiotycznie ale siedzi to w moiej glowie mimo proby pozytywnego myslenia, tak bardzo go chciałem i nagle po zrobieniu żałuję... Co myślicie o usunięciu laserowo? Czy będzie w stanie usunąć go w 100% bez śladu? Tak zeby reka wyglądała jak przed tattoo, Żadnych kolorów nie ma, az mi sie glupio przyznać przed kims ze czuje dyskomfort z tatuażem, teraz strasznie żałuję decyzji ale ciezko mi sie obwiniać skoro diametralnie nastawienie zmienilo sie po zrobieniu...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61542e10d9339d000a112dce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8