Wpis z mikrobloga

Oj Olgierdano, nos jak u Pinokio, kręcisz i ostro!
Najpierw piszesz, że sprawa z pozwu Mexicano w sądzie, teraz że trójka umorzyła.
Decyzję o umorzeniu postępowania może podjąć tylko sąd lub prokurator na etapie postępowania przygotowawczego i sądowego, jednak jest to możliwe tylko w określonych sytuacjach: Czynu nie popełniono lub brak jest dowodów, które uzasadniają podejrzenia popełnienia przestępstwa.
Więc powoływanie się na trójkę nie ma sensu, bo nie mają w tej kwestii nic do gadania!
Sprawa w toku, Olgierdano może wyznawcom bajeczki opowiadać :)
#kononowicz #olgierdanotv #mexicano #patostreamy
WulkanizatorOponMozgowych - Oj Olgierdano, nos jak u Pinokio, kręcisz i ostro!
Najpi...

źródło: comment_1632912581j6U0uyxLNxfC08qGGAtsqg.jpg

Pobierz
  • 10
@WulkanizatorOponMozgowych: powiedz mi jak to jest, że patrząc obiektywnie na składnię twoich wypowiedzi stoisz 10 poziomów wyżej niż J.A. a zarazem jesteś jego wyznawcą (w co wątpię)...Wam (Tobie i podobnego pokroju osobom) ktoś płaci by się chciało utożsamiać z ludzkim dnem produkując dzień w dzień wpisy ?
PS. Dla mnie Olgierd zwisa i powiewa na wypadek insynuacji z twojej strony
@WulkanizatorOponMozgowych tak jak pisał,@RudaBrona policja stwierdziła że sprawa nie jest do prowadzania z urzędu tylko powództwa cywilnego a na to już trzeba mieć trochę pieniążków których oczywiście szkoda niektórym bo w sądzie nie wiadomo jak się sprawa potoczy i czy pieniążków się nie umoczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zandarm97: możliwe, ale na tym etapie, to nie są fakty, tylko wasze domysły! I to na podstawie kilku niespójnych zdań od Ogierdano, który jest stroną konfliktu.
Najpierw pisał o pozwie sądowym, teraz już tylko o skardze na trójce. I to "razem" z bielszczakiem :) Coś tu nie gra.. Dla mnie manipulacja wiebicielami szyta grubymi wymysłami..