Wpis z mikrobloga

#etoll #transport

Ja #!$%@? od miesiąca jesteśmy zarejestrowani w E-toll. Dwa tygodnie temu wysłaliśmy maila w sprawie usług internetowych tego gówna i odpowiedzi brak. To dzisiaj chciałem zarejestrować telefony pracowników przez stronę...i zonk. Nie ma takiej opcji. Dzwonię na infolinię "w kolejce przed tobą jest ponad 100 osób". Dobra, czekam 40 min żeby dogadać czemu to nie działa i mnie rozłączyli po komunikacie "jesteś pierwszy kolejce" XDDDDDDD System ma ruszyć za niecałe dwa dni, a frajerzy wciąż nie potrafią tego uruchomić. Kraj z dykty odc. 2137.
Pobierz Wuja66 - #etoll #transport 

Ja #!$%@? od miesiąca jesteśmy zarejestrowani w E-toll. ...
źródło: comment_16329082633razVQk7Pasiq6uV8IPztj.jpg
  • 11
@Wuja66: umiem się w miarę poruszać we wszelkiego rodzaju apkach/nowych technologiach, ale proces założenia zwykłego konta prywatnego na osobówkę w tym gównie to było największe wyzwanie w moim dorosłym życiu.
Konta firmowe to pewnie już abstrakcja do kwadratu.
@Wuja66: Ja od piątku rejestruję firmę i po prostu to jest parodia. W poniedziałek udało się zarejestrować bo wyłączyli konieczność zaciągania danych z nipu, to teraz trzeba dodać jeszcze dokumenty rejestrowe firmy i od rana nie idzie tego zrobić. Cały czas error 500 albo error 404, dwa dokumenty po 500kb i za cholerę nie mogę ich wysłać. Nawet nie chcę myśleć co będzie jak będę rejestrował pojazdy. W punktach obsługi klienta