Wpis z mikrobloga

@Abiz: Niektórzy po prostu lubią się targować.
Znam takich co potrafią poświecić 1,5h żeby kupić coś 5 zł taniej po drugiej stronie miasta.
Skoro ci nie zależy, to oddaj mu za to 10 zł. i tyle.
  • Odpowiedz
@Abiz: jeszcze nie było wiadomości żebyś przywiózł i wniósł? ;d

Kiedyś auto sprzedawałem to miałem wiadomości typu, żebym pojechał tym samochodem do innego miasta, bo on chce go sobie obejrzeć xd auto wystawione za 1700zł xd
  • Odpowiedz
  • 6
@Abiz to i tak nic - kiedyś wystawiłem na olx stare meble w dobrym stanie i miałem je na strychu (4 piętro) więc dałem w ogłoszeniu, że meble oddam za darmo, ale warunkiem jest, żeby ten kto je chce sam po nie przyjechał i sobie wyniósł i co? pierwsza wiadomość "wezmę i proszę je przywieźć do miasta obok" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Abiz za demontaż i wyniesienie 100 zł xD. Powinno być za darmo i jeszcze powinieneś postawić flaszkę za to że ktoś Ci to wyniósł z mieszkania xD
  • Odpowiedz
@Abiz: Ty jesteś dobry janusz XD za taki demontaż i wywiezienie tych mebli/odpadów musiałbyś zapłacić z 500 zł a tutaj jeszcze chcesz żeby ktoś ci zapłacił za to XD zobacz sobie w zakładke oddam za darmo ludzie oddają tam śmieci w zamian za śmieci XD
  • Odpowiedz
@Abiz w zeszłym tyg miałem identyczną sytuację, też meble kuchenne chciałem oddać ale gratis, w pierwsze 2 godziny po opublikowaniu ogłoszenia telefon nie stygł od odbieranych wiadomośći z olxa, najlepsi pisali że już kołują busa od sąsiada i czy można zarezerwować na jutro, ale zero konkretów, ani telefonu ani konkretnej godziny co i jak, w końcu się #!$%@?łem i zrobiłem za to 100zl, częstotliwość wiadomości zmalała przynajmniej o połowę, w końcu zadzwonił
  • Odpowiedz