Wpis z mikrobloga

no to małe podsumowanko po plejerowym odcinku:

Tomek i Julia - tu nie ma aż takiej tragedii, jak niektórzy wieszczyli. Widać, że jedno z drugim niezbyt sobie przypasowało do gustu, ale raczej liczyli się z tym i nie było wielkiego rozczarowania. Na początku było duże speszenie, nie mogli sobie patrzeć w oczy podczas tańca, ale jakoś się to powoli uspokajało. Tym bardziej, że Tomek jest dość elokwentnym i inteligentym gościem, który umie rozładować napięcie. Myślę, że nie będzie jakichś szczególnych dram, ale wszystko będzie raczej zmierzać w kierunku koleżeństwa.

Kasia i Paweł - tu już bardziej skomplikowana sytuacja. Na papierze wszystko ok - podobne charaktery, usposobienie, wiek, sytuacja materialna itd. Ale ta bańka może pęknąć. Ogólnie mam takie wrażenie, że osoby o takich cechach jak Kasia to często jest bomba z opóźnionym zapłonem. I prędzej czy później wyjdą rozbieżności w charakterach, co doprowadzi do dram i rozterek.

Robert i Aneta - tutaj na pozór wszystko gra. Oboje dynamiczniaki w podobnym wieku. U niego widać stoicki spokój i luz, czasami nawet aż przesadny. U niej też pozytywne nastawienie. Tylko pytanie na ile to jest szczere, a na ile gra. Juz w poprzednich odcinkach było widać jej trudny charakter i przekorę na siłę. Wydaje mi się, że jest lekko zawiedziona Robertem. Zapewne liczyła na jakiegoś korpo chada menago z dużego miasta a trafiła na takiego swojskiego ziomeczka, który owszem całkiem nieźle radzi sobie w życiu, ale mieszka na prowincji i ma w jej mniemaniu infantylne rozrywki. Lubi stawiać sobie pewnie wysokie cele, pytanie jakby się odnalazła żyjąc z nim.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Opad4991: a tak już wizualnie, nie sądzisz, że Kasia wygląda trochę jak stara ciotka? Tak +10lat bym jej dała na ten poranek po weselu. Paweł za to wydaje się jednak trochę przegrywem, ale Kasi raczej pasuje taki chłopak. Robert - nie mówi się ałdioslejv? Czy całe życie źle wymawialam? :( Aneta patrzyła na niego żenująco jak powiedział, że robi rap, że grał w zespole w typie Limp bizkit i nawet były
  • Odpowiedz
@banjo: Kasię postarzają te obwisłe poliki, dodatkowo dają jej wizualnie kilka kilogramów, pomimo że dziewczyna jest szczupła. Tak czy siak wygląda nieźle, znam niektóre jej rówieśniczki, które wyglądają bardziej niekorzystnie. Paweł może prowadzi styl życia przegrywa, ale nie odwala żadnych krzywych akcji, nie rzuca głupich tekstów i nawet jak mu nie wyjdzie z Kasią to sobie zapewni pozytywny odbiór wśród widowni i coś pewnie ruszy w jego życiu.

Robert i Aneta
  • Odpowiedz
@Opad4991: Paweł widać że uparty,najpierw przy wyborze garnituru,teraz w tańcu też cos tam kręcił Kasia po swojemu,Kaske może na drugi dzień wzięły rozterki,zkoda że to nie były.

Z Julki i Tomka chleba nie będzie,to chyba bardziej ona nie przełamie się do niego.

No z tymi rapsami to była armata.Moze bała się że da koncert z kumplami na weselu
  • Odpowiedz
a tak już wizualnie, nie sądzisz, że Kasia wygląda trochę jak stara ciotka?


@banjo:

Ona to jeszcze ujdzie, ale jej siostra tak na +10 wygląda plus ta fryzura świadcząca, że ma wywalone na to żeby dobrze wyglądać.

Robert - nie mówi się ałdioslejv?


Mówi się adioslejv i tak też wymawiają to członkowie zespołu bo są amerykanami. Brytyjczyk pewnie powie odioslave.
  • Odpowiedz
@Opad4991: strasznie dziwna i przesadzona reakcja Anety na muzykę, którą lubi / tworzy Robert. Ja bym się ucieszyła jakbym usłyszała taki zestaw, ale myślę, że nawet jakby powiedział, że gra w zespole weselnym albo disco polo xD to nie byłoby coś, co by go skreśliło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaacha666: ale jak grałby w zespole weselnym i by spoko to robił to dodatkowy hajs do budżetu domowego i przy okazji wiadomo, że ma jakąś pasję :D
  • Odpowiedz
@Opad4991: no nie wiem, kahlesi jest przekonana o swojej racji, zajebistosci i dominacji nad brydzysta, co w polaczeniu z faktem, ze jest idiotką skonczy sie drama, bo chlopak tego nie wytrzyma
  • Odpowiedz