Wpis z mikrobloga

#szczepienia #koronawirus #covid19

Dzisiaj był dla mnie bardzo dziwny dzień w pracy. Robię w spawalnictwie, więc mam uniesione ręce w większości czasu pracy. Po pięciu godzinach wystąpił jakiś dziwny tik nerwowy (ruch pulsacyjny) obok zgięcia lewej ręki (mięsień ramienia) przy zginaniu jej, który powtórzył się kilkadziesiąt razy. Gdy już rzeczywiście zginałem tą rękę na okres 40s-90s, potrafił wystąpić ten tik z kilka razy po 3-5 sekund każdy. Nie wiem, czy to ma coś wspólnego ze szczepieniami pfizera ( druga dawka przyjęta 2 miesiące temu), a że jestem praworęczny to szczepienia były na lewej ręce. Czytam co jakiś czas o skutkach ubocznych, i tak połączyłem te kilka rzeczy. Trochę zaniepokojony jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś miał podobną sytuację?
  • 19
@adrian-muffinz: Zbadaj magnez. Takie skurcze to raczej nic nadzwyczajnego i nie wiązał bym tego ze szczepieniem.
U mnie gdy mało śpię, dużo piję kawy i mam zapieprz w robocie często pojawia się mimowolny tik/skurcz powieki jednego oka :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smakowal_jak_kurczak @FoxX21 @Pajdoniuszgeneralnie to pół roku temu byłem na keto i dawka 500mg magnezu na dzień to była norma. Później porzuciłem razem z dawkowaniem magnezu i przerzuciłem się na nudle i inne syfy. Bez kaw, bardzo rzadko energetyki. Raczej pizka, makarony, bułki, serki, jajka, cebulki, kiełbaski i inne niezdrowe rzeczy XD dzisiaj jeszcze nie wystąpił ten tik nerwowy, więc może to być rzeczywiście kwestia magnezu. W sumie to nie wiem co mam