Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Hejka! Nadszedł ten piękny czas w życiu kobiety, gdy zaczęłam zastanawiać się nad zakupem kota ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy macie jakieś opinie, ewentualnie strony na których dobrze porównane są charaktery rasowych kotów? Marzy mi się Brytyjczyk, ale naczytałam się ze to spokojna rasa, a ja chciałabym takiego świrka ¯\_(ツ)_/¯ może z własnego doświadczenia możecie powiedzieć które rasy są bardziej pokręcone? Rozważam też zwykłego dachowca, bo one to chyba zawsze są szalone. Pomocy (ʘʘ)

#koty #pytanie
mirabelkaM - Hejka! Nadszedł ten piękny czas w życiu kobiety, gdy zaczęłam zastanawia...

źródło: comment_1632833298VRXBSKEV13U9pQkeF0M6Dz.jpg

Pobierz
  • 14
@mirabelka_M: Takie gadanie, że spokojna rasa itp. Są cechy wspólne dla danej rasy, ale to zależy od kota i tyle. Od tego jak dużo obcował z ludźmi od małego w hodowli itp. Ja mam jedną syberyjkę i jedną neve z jednej hodowli. Z charakteru dwa kompletnie inne koty, a rasa praktycznie ta sama. Syberyjka była jedyną w miocie, każdy się nią interesował bo jako pierwsza w całej hodowli urodziła się w
@mirabelka_M: bierz czarnego. Przynajmniej w nocy nie będziesz widziała, że chce Cię zamordować.
Fundacje - trzymaj się z daleka. Łatwiej dziecko zaadoptować niż kota pozyskać. Po prostu jak ktoś pisze że ma do oddania to bierz.