Wpis z mikrobloga

Ależ beka z ludzi co piszą że,
"No dobra, może Matti jest Anglikiem, i grałby dla Anglii gdyby był lepszy, ale nie mamy wyboru, bo naszych wahadlowych przerasta o głowę"
Nie mamy wyboru xDDD gościu srał na naszych, przez 24 lata życia, pewnie w Polsce nigdy nie był, p------i głupoty że naszych mecze ogląda, a pewnie poza Lewandowskim nie wymieni 5 polskich piłkarzy, mama niby mówi płynnie po polsku, ale żeby Mattiego chociaż łamanej polszczyzny nauczyć to nie xDD i my teraz mamy ochłapy brać, bo za słaby na Anglię a u nas będzie jak ta lala xD
No bez jaj, nie róbcie z kadry i reprezentacji jakiejś piłki klubowej, bo już Cionek był większym Polakiem, żył w naszym kraju, ma żonę Polke, mówi po polsku, a przynajmniej się stara, a Matti nic, żeby chociaż nasz język znał
Nie, nie i jeszcze raz nie
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Anck-Su-Namun - Ależ beka z ludzi co piszą że, 
"No dobra, może Matti jest Anglikiem,...

źródło: comment_1632831501uJmAZBAWk7KCevnCeNzKWX.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anck-Su-Namun a kim Ty k---a jesteś, żeby decydować kto może grać w kadrze a kto nie? xD będzie miał obywatelstwo to będzie trener decydował czy go powołać czy nie.
I na nic się Twoje płacze zdadzą wtedy xD
Patrzcie, wykopowy miernik polskości się znalazł
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: to ty robisz z piłki reprezentacyjnej piłkę klubową jeśli myślisz że przez czynniki nabyte (mieszkanie w kraju, żona, nauczenie się języka) jesteś bardziej polakiem niż poprzez czynniki wrodzone (pochodzenie). Bo idąc tym tokiem myślenia to każdy może zostać polakiem jak tu się przeprowadzi i nauczy gadać.
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Bo w Polsce się nie szkoli to się podniecają jakimś Angolem. To samo z pieprzeniem, że bez Unii bylibyśmy w lesie. W tej linii czasowej tak, ale w tej, w której rozlicza się komuchów i buduje potęgę Polszy, nie.
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Bekę to ja mam z osób bóldupiących o Matty'ego Casha i robiących z siebie wielkich patriotów, a gdyby przyszło co do czego to pewnie sami za parę euro nasrali by na orzełka xDDD

już Cionek był większym Polakiem

I jeszcze w dodatku to żałosne dzielenie na większych i mniejszych Polaków według własnych kryteriów XD Dla ciebie ktoś może byc bardziej lub mniej polski, ale nie ty decydujesz o tym
  • Odpowiedz
i my teraz mamy ochłapy brać


@Anck-Su-Namun: Gdyby nie wysyp 5-6 zajebistych prawych obrońców obecnie to Cash by spokojnie się załapał do kadry.
Dostanie paszport to niech Sousa decyduje czy go brać czy nie, takie ograniczone myślenie, że "żaden z niego Polak" jest dla mnie żadnym argumentem, bo sporo jest piłkarzy którzy grają tylko by się pokazać na arenie międzynarodowej i są tak mało inteligentni że nie mają nic do
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: hehehehe. Kibice to jeszcze nic.
Ale dziennikarze?
Najpierw wszyscy srali na Perquisów, Boenishów, Polanskich czy innych Obraniaków, a teraz jak jeden mąż te wszystkie Pole, Rokuszewskie i nie wiem kto tam jeszcze się ośmieszył mówiąc że Mateusz Gotówka to nie farbowany lis.
Czym on się różni od lisów Franza oprócz tego że potrafi prosto kopnąć piłkę?
  • Odpowiedz
No bez jaj, nie róbcie z kadry i reprezentacji jakiejś piłki klubowej, bo już Cionek był większym Polakiem, żył w naszym kraju, ma żonę Polke, mówi po polsku, a przynajmniej się stara, a Matti nic, żeby chociaż nasz język znał


@Anck-Su-Namun: powiem tak, rozumiem twoje argumenty, ale kierujesz je do złych ludzi. Skoro prezydent rozdaje obywatelstwa na prawo i lewo a rządzący nie mają zamiarów zaostrzać przepisów, to czemu selekcjoner
  • Odpowiedz
  • 4
@justkilling ale ja nie mam pretensji do Sousy że go powoła, bo jego gowno obchodzi czy gosciu umie po polsku czyy skad on ma paszport, ale nie rozumiem ludzi którzy zaciekle bronią polskosci Casha i chcą go w kadrze
  • Odpowiedz