Wpis z mikrobloga

@grundzio12: najbardziej szkoda runy SOL, ale na szczęście nie jest szczególnie trudna do zdobycia na późniejszym etapie gry. Każdy kiedyś przeżył taką pomyłkę, pamiętam jak za gówniaka wpakowałem TIR EL w berdysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@grundzio12: Po #!$%@? te nazwy w ogóle zmieniali. Nie mogła zostać pika tylko jakąś korseka i człowiek się tylko zastanawia co to za gowno ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@slavoy Zależy tzn. No ok jak zmienili "maczugę nabijana kolcami" na "Kolczasta maczugę" czy jakoś tak to ok. To ma sens. Ale zmienić typowo nazwy np. Z Tasak na Maczeta albo z Koncerz na Flamberg czy jakoś
  • Odpowiedz
@Variv: No o to mi chodzi, można poprawić, ale po co tak mieszać. Widać, że na siłę chcieli się autorzy polskiej lokalizacji popisać, że nawet życie zamienili na zdrowie, wytrzymałość na trwałość, a spisę kurva na voulge ¯\_(ツ)_/¯ Ja mam w mózgu specjalny obszar do szybkiego rozpoznawania i szybkiego podnoszenia itemów z ziemi przy farmieniu trenowany 20 lat i teraz nauka kurde od nowa, bo nuż coś wypadnie cennego...
  • Odpowiedz