Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczorra: spoko już nie przeżywam bo ogarnąłem nowe olśnienie. Ale i tak ten najemnik pada jak pipa na koszmarze, a co dopiero na hell xD. W sumie mógłbym zrobić dla niego Fortitude, ale brak runy LO jedynie IO mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grundzio12: bo pewnie zrobiłeś w słabej broni, więc kiepsko sobie radzi. Jak znajdziesz coś z o wiele większym dmg, a już najlepiej eteryczne, to w tym zrób. Oprócz tego załóż mu jakieś przedmioty, które mają kradzież życia. Poza tym wynajmij najemnika z koszmaru z aurą "zamrażanie", będzie o wiele przydatniejszy niż którykolwiek z norma. A runa Lo to już tak zwana wysoka runa (HR) i raczej jej tak łatwo niestety nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczorra: Mam najemnika z koszmaru, ale z Might, nie wiem czy zostawić czy tak jak mówisz na zamrażanie ogarnąć innego.

Do Insight wziąłem złowroga kose, ale nie zczailem ze za duży lvl i mi kowal zrobił 6 gniazd.
Druga bron z 4 gniazdami 27lvl znalazłem więc w tym poszedł Insight bo lepsze to niż nic.

Brakuje mi dla niego dobrego hełmu i zbroi, więc jak ogarnę to nie będzie tak padał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grundzio12: szczerze polecam zamrażanie (chyba że grasz nekro, albo GF barbem, to wtedy nie ;)).
Trzeba uważać na te poziomy przedmiotów, można się czasem brzydko naciąć, ale bez obaw, jeszcze znajdziesz masę dobrych baz na insighta, a runki do niego znajduje się w kilka minut, więc luz :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grundzio12: dla soski tylko i wyłącznie merc z zamrażaniem. I na takim lvlu możesz już spokojnie biegać na mefa hell z river bugiem (o ile już jesteś tak daleko, a jak nie to lataj na koszu), więc przedmioty dla merca też powinieneś zdobyć w trymiga :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grundzio12: nawet trochę dużo, bo dojdą Ci immuny i trochę się teraz napocisz ;). A jak będziesz w drugim akcie to najlepsze miejsce na szukanie przedmiotów dla Ciebie to starożytne tunele pod zaginionym miastem - nie ma tam potworów z niewrażliwością na zimno (czasem się tylko jakiś boss z tym zdarzy, ale rzadko), więc będziesz łatwo zabijać i powinny tam być nawet niezłe dropy (zwłaszcza jeśli masz przedmioty z magic findem).