Wpis z mikrobloga

#koronawirus
O co chodzi dzisiaj na youtube co pół godziny podczas słuchania muzyki #!$%@?ą mi reklamy że jak moje dziecko(które nie istnieje) ma więcej niż 12 lat to mogę go zasczepić na koronawirusa. Bo będzie bardziej bezpieczne

Proszę #!$%@? o informacje o co chodzi, bardziej bezpieczne od nieszkodliwej dla dzieci choroby? O co chodzi? Ile dzieci wymarło na koronawirusa podczas pandemii, takich które bez niej byłyby całe i zdrowe?
  • 12
Bo będzie bardziej bezpieczne


@Bnkpl:
jest większa szansa że chłopiec w wieku 12 lat dostanie zapalenia mięśnia sercowego i wyląduje w szpitalu po szczepieniu niż że wyląduje w szpitalu na skutek zarażenia koronawirusem...

komunikat o którym mówisz miał by sen tylko wtedy gdyby szczepione dzieci masowo umierały wtedy faktycznie miały by mniejszą szansę na covida XD
@Bnkpl: moje dziecko (2-3lvl) przechodziło covid na przełomie października i listopada a później w marcu. Objaw za pierwszym razem i drugim ten sam: 1 -3 dni gorączka 38st a później przez 2 tygodnie suchy kaszel. WSZYSTKIE dzieci z jego grupy w żłobku, które zachorowały (a chorowało około 20 na 25 os. grupę) miały ten sam objaw: płuca czyste, oskrzela czyste TYLKO suchy kaszel do 2 tygodni. Jakiegoś szczególnego osłabienia nie miał
@codowuja: Dziekuje za tak rzadki glos rozsadku. Zaraz sie zleca wykopowi eksperci, typu wieprz, ze statytstyki nie klamia i dzieci tez umieraja na covid. Nawet taki doktor biologii byl, co to mial dwa doktoraty i powiedzial, ze sie zna na wirusologii i zaszczepil swoje dzieci. A potem sie okazalo, ze zrobil to poniewaz dziecko sasiada ciezko przeszlo covid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie dostaja zaslepienia calkowitego, nie
@Wszystko_albo_nic: dodałbym jeszcze, że na 25cio osobową grupę dzieciaczków i 2 fale covid w żłobku, ŻADNE dziecko nie wylądowało w szpitalu. Z tego co trochę czytałem (ale już przestałem bo ciężko odróżnić prawdę od fikcji w tym temacie) to przechorowanie daje o wiele większy poziom przeciwciał? Jeśli tak to może będzie trzeba w przyszłości robić zamiast "ospa-party" to "covid-party"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wszystko_albo_nic: W ogóle to zeszły "żłobkowy" rok to była jazda bez trzymanki: przeziębienie, covid, zapalenie bakteryjne (antybiotyk pomógł), covid po raz drugi, ospa i na koniec wirus, gdzie całą rodziną 2 dni lało się z dołu i z góry z maksymalnym osłabieniem. Średnio co 2 tygodnie jakaś choroba albo głupi katar.
Na szczęście jak teraz poszedł do przedszkola to cały miesiąc chodzi(òóˇ) a połowy